2 Afdeling van Rijksarchiefambtenaren Dr. A. L. Heerma van Voss, voorzitter (1948). J. L, van der Gouw, secretaris-penningmeester (1950). Mr. J. W. Groesbeek (1949). Vertegenwoordiger uit het hoofdbestuur: mr. H. Hardenberg. Afgevaardigden in „De Centrale mr. J. W. Groesbeek en J. L. van der Gouw. Afdeling van Gemeente- en waterschaps- archiefambtenaren. Dr. W. Moll, voorzitter (1950). Mej. G. C. Telders, secretaresse (1949). Drs. A. van der Poest Clement, penningmeester (aftr., doch wel herkiesbaar 1948). Vertegenwoordiger uit het hoofdbestuur: mr. B. van 't Hoff. Afgevaardigde in „De CentraleS. Hart. Aa, mr. H. (I), te Amsterdam O., Transvaalstvaat 115 boven. Arntzenius, W. N. (II), administrateur aan het archief der gemeente 's-Gravenhage, Wittenburgerweg 86. Avis, dr. J. G. (I), inspecteur der gemeente- en water.schapsarchieven in Overijsel, te Zwolle, Veer allee 51. Baaien, D. van (II), ambtenaar bij de inspectie der gemeente- en water schapsarchieven in Zuid-Holland en archivaris der gemeente Maas sluis, 'te 's-Gravenhage, Goudreinetstraat 107. Beydals, mej. P. (II), oud-ambtenaar aan het archief der gemeente Delft, te Rotterdam, Rochussenstraat 69. Beyerman, mr. drs. J. J. (I), archivaris der gemeente Dordrecht, te Dubbeldam, A 621a. Biesta, P. (II), te Groningen, Nieuwe Ebbingestraat 45a. Bloemen, C. G. H. (II), archivaris der Staatsmijnen, te Heerlen, Aker straat 14. Boer, J. F. M. den (II), adjunct-commies aan het archief der gemeente Amsterdam, Vechtstraat 120 huis. Bolduan, J. J. G. (II), te Batavia (C.), H. D. A. B. Evacuatie Tehuis, Salemba 12. 3 Bonder, H. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Breitnerlaan 82. Breesnee, mej. mr. G. H. C. (I), oud-chartermeester aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Nassau Dillenburgstraat 36. Brouwer, H. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te Voor burg, Laan van Noord-Oosteinde 340. Bruin, M. P. de (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Zeeland en archivaris van de Polder Walcheren, te Middelburg, Heren gracht 116. Buytenen, M. P. van (I), ambtenaar bij de inspectie der gemeente- en waterschapsarchieven in de provincie Friesland, te Leeuwarden, Goudenregenstraat 41. Burgh, W. F. van der (II), waarn. archivaris van het Hoogheemraad schap van Rijnland, te Leiden, Roodenburgerstraat 12. Bussy, mr. A. Ie Cosquino de (I), archivaris der gemeente Amsterdam, Oranje-Nassaulaan 23. Buurman, D. J. G. (II), adjunct-commies aan het archief ter Prov. Griffie van Gelderland, te Arnhem, Renssenstraat 6a. Bijleveld, W. J. J. C. (II), oud-adjunct-archivaris der gemeente Leiden, Postbus 95. Campen, mr. J. W. C. van (I), archivaris der gemeente Utrecht. Frederik Hendrikstraat 72. Camps, drs. H. P. H. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Zeeland, 'te Middelburg, Dam 40. Cate, mr. T. J. Naudin ten (I), archivaris der Ned.-Hervormde Kerk, te 's-Gravenhage, Sonderdanckstraat 33. Clement, drs. A. van der Poest (I), archivaris der gemeente Schiedam, Bosboomlaan 13. Coster, dr. H. P. (I), archivaris der gemeente Groningen, St. Lucas- straat 8a. Crol, mej. W. A. H. (I), te Rotterdam, Eendrachtsweg 57. Delahaye, J. S. A. (II), adjunct-commies aan het archief der gemeente Nijmegen, Van Spaenstraat 6. Don, J. (II), archivaris der gemeente Kampen, Boelestraat 12. Doornink-Hoogenraad, mevr. dra. M. M. (I), archivaris der gemeente Zutfen. Driessen, H. L. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief dn Gelderland, te Arnhem, Zijpendaalseweg 31. Drossaers, mej. dr. S. W. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan 'het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhagie, Van Alkemadelaan 606. Ebeling, H. J. M. (II), archivaris der gemeente 's-Hertogenbosch, CTioor- straat 14. Eeghen, mej. dr. I. H. van (I), commies aan het archief der gemeente Amsterdam, Herengracht 497. BESTUUR N.B. Het jaartal achter de namen der bestuursleden geeft aan het jaar. waarin zij niet herkiesbaar zijn. BESTUUR N.B. Het jaartal achter de namen der bestuursleden geeft aan het jaar. waarin zij niet herkiesbaar zijn, GEWONE LEDEN.

Nederlandsch Archievenblad | 1948 | | pagina 5