5 Coster, Dr. H. P. (I). archivaris der gemeente, te Groningen, St. Lucasstraat 8a. Crol, Mej. W. A. H. (I), te Rotterdam, Eendrachtsweg 57. Diemont, Mej. M. C. G. (II), te Bussum, Albrechtlaan 32. Dobbelaar, Dr. P. (II), archivaris der gemeente, te Brielle, Voorstraat 8. Dommisse, C. P. oud-archivaris der gemeente Vlissingen, te Katwijk a'Zee, Weth. Meerburghstraat 4. Doornbos, Mej. I. M. (II), te Vlissingen, Nieuwstraat 78. Driessen, H. L, (II) hoofdcommies aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem, Zi/'pendaalscheweg 31. Dumoulin, Mr. V. M. L. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Noord brabant, te Vught, Eksterpad 1. Ebeling, H. M. (II), archivaris der gemeente, te s-Hertogenbosch, Choorstraat 14. Ebell, Dr. C. C. D. (I), oud-Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gra- venhage, Aerssenstraat 81. Emstede, E. Th. A. M. van (II), archivaris der gemeente, te Roermond, Kapellerpoort 5. Es, G. van (II), commies aan het Rijksarchief, te Haarlem, Leidsche vaart 26 rood. Es, Mej. Mr. C. van (I), te 's-Gravenhage, Frankenslag 19. Faille, Baart de la (II), te Utrecht, Nassaustraat 4. Faille, Drs. R. D. Baart de la (I), Rijksachivaris in Noordholland en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Haarlem, Marnixstraat 10. Felix, Mej. Dr. D. A. (I), chartermeesterer (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg, Hotel Du Commerce. Fockema Andreae, Mej. H. (II), te Arnhem, Hulkesteinsche weg 4. Fockema Andreae, Mr. S. J. (I), griffier der Staten, te Groningen, Moddermanlaan 13. Formsma, Dr. W. (I), inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in de provincie Overijssel, te Zwolle, Parkweg 8. Geesink, (II), archivaris der gemeente, te Zwolle, van Nagel/straat 10. Goede, G. de, archivaris van het waterschap „De Purmer", 128 Midden Beemster. Gouw, L. van der (II), te Helmond, Kloosterweide 23. Grol, H. G. van (II). archivaris der gemeente, te vlissingen, Boulevard de Ruyter 78. Haer, Mej. L. van der (II), wetenschappelijk assistente aan het gemeente-archief, te Scheveningen, Helmstraat 10. Haga, Mr. A. (I), Rijksarchivaris in Overijssel, te Zwolle, Badhuiswal 7. Hardenberg, Mr. H- (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief, te Heer, St. Ant v. Paduasstraat 23. Hart, S. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeentearchief van Amsterdam, Uiterwaardenstraat 155^. Hartmans, K. D. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeentearchief, te Amster- dam-Z., Olympiaplein 27. Hattum, Mej. Dr. M. A. C. M. van (I), archivaris der gemeenten Gouda en Oudewater te 's-Gravenhage, Delistraat 34. Hazewinkel, Mr. H. C. (I), archivaris der gemeente, te Rotterdam-O., Esschenlaan 79. Heerma van Voss, Dr. A. L. (I), Rijksarchivaris in Friesland en inspecteur van de gemeente en waterschapsarchieven in die provincie te Leeuwarden, Harlingerstraatweg 52. Hoboken, Drs. W. van (I), adjunct-commies aan het gemeentearchief te Amster dam (W.), Brederostraat 93H, Hoff, Mr. B. van 't 11), archivaris der gemeente, te Deventer, Zwolsche weg 79. Hommerich, Drs. L. E. M. A. van (II), ambtenaar belast met de verzorging van het archief der gemeente Heerlen, Valkenburgerweg 28a. Hommes, Mr. H. L. (P, adj.-commies aan het Rijksaichief in Overijssel, te Zwolle, Wilhelminastraat 18a. long. Dr. J. A. B. M. de (I), ambtenaar aan het gemeentearchief te Nijmegen. longe van Ellemeet, |hr. Mr. B. M. de (I), Rijksarchivaris in Utrecht en inspecteur der gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Utrecht, Maliebaan 84. |oostin§, Mr. G. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Groningen en oud-inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Velp (Gld.). jurriaanse, Mej. M. W. (II), te Colombo, Ceylon, Government Archives. Kapteyn, P. (II), oud-hoofdcommies aan het gemeente-archief van Amsterdam, te Hilversum, Celebeslaan 18. Kersbergen, Mej. Dr. A. C. (I), commies aan het gemeente-archief, te Rotterdam Prinses julianalaan 62. Kessen, Dr. A. H. M. C. (I), archivaris der gemeente, te Maastricht, Stadsarchief, Vrijthof 47. Kokke, C. Th. (II), te Nijmegen, Ubbergsche Veldweg 42. Korvezee, Mej. Dra. E. H. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijks archief, te 's-Gravenhage, Sonderdanckstraat 34. Kruyff, L. (II), commies aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), conservator aan het gemeente-archief, te 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 133. Kurtz, Mej. Dr. G. H. (I), archivaris der gemeente, te Haarlem, Lorentzplein 7. Lammerts, M. D. (II). commies aan het Algemeen Rijksarchief te Voorburg, Van Üeventer- laan 39. Lasonder, Dr. L. W. A. M. (I), oud Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, archivaris van de Nederlandsche Hervormde Kerk, te 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 93. Le Mair, Mr. W. (I), archivaris der gemeente, te Sluis, Hoogstraat 29. Leyssius, ]hr. Mr. H. L. Th. van Rheineck (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in de provincie Zuidholland, te Voorburg, Roodelaan 18. Lindeman, O. F. S. A., C. archivaris van de Nederlandsche provincie der Augustij nen, te Utrecht, Heerenweg 101. Lonsain, B. (II), oud hoofdcommies aan het Rijksarchief te Groningen,.te Zeist, Roemer Visscherlaan 69. Lugard |r., G. (II), archivaris der gemeente Schoonhoven, te Deventer, Wijngaard straat 22. Martens van Sevenhoven, |hr. Mr. A. H. (I), Rijksarchivaris in Gelderland en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Arnhem, Eusebius Buitensingel 26.

Nederlandsch Archievenblad | 1942 | | pagina 6