- 4 2 NAAMLIJST DER LEDEN Vereeniging van Archivarissen in Nederland. 3 van de 1 September 1941. N.B. (1) achter den naam beteekent: in het bezit van het radicaal van wetenschappelijk archiefambtenaar der eerste klasse. (II) achter den naam beteekent: in het bezit van het radicaal van wetenschappelijk archiefambtenaar der tweede klasse. Bestuur: N.B. Het jaartal achter de ramen van de bestuursleden en van den verzorger van dit tijdschrift geeft aan het jaar hunner aftreding. Dr. H. P. Coster, Voorzitter (1942). Dr. G. W. A. Panhuijsen, Onder-Voorzitter (1944), -Dr. W. J. Formsma, Secretaris (1943). Mr. W. C. van Campen, Penningmeester (1945). Mr. A. P. van Schilfgaarde (1946). Mr. H. C. Hazewinkel, Verzorger van het tijdschrift, adviseerend lid (1942). Vertegenwoordiger uit het Bestuur van de Afdeeling van Rijksarchiefambtenaren: Mr. A. Haga. Vertegenwoordiger uit het Bestuur van de Afdeeling van Gemeente- en Waterschaps- J archiefambtenaren Mr. A. Ie Cosquino de Bussy. Afdeeling van Riiksarchiefambtenaren. I Bestuur N.B. Het jaartal achter de namen der bestuursleden geeft aan het jaar, waarin zij niet herkiesbaar zijn. Mr. A. Haga, Voorzitter (1942). C. G. H. Bloemen, Secretaris (1943). Mej. M. A. P. Roelofsz, Penningmeesteresse (1943). Plaatsvervangende leden: Drs. A. Brouwer, Dr. G. W. A. Panhuysen. Vertegenwoordiger uit het Hoofdbestuur: Mr. A. P. van Schilfgaarde. Afgevaardigde in „De Centrale": Drs. R. D. Baart de la Faille. Afdeeling van Gemeente- en Waterschapsarchiefambtenaren. Bestuur: N.B. Het jaartal achter de namen der bestuursleden geeft aan het jaar, waarin zij niet herkiesbaar zijn. Dr. E. Wiersum, Voorzitter (1942). Mej. L. Ruys, Secretaresse (1943). Mr. A. Ie Cosquino de Bussy, Penningmeester (1944). Plaatsvervangend lid Mej. Dr. G. H. Kurtz. Vertegenwoordiger uit het Hoofdbestuur: Mr. j. W. C. van Campen. Afgevaardigde in „De Centrale": Mr. Drs. Beyerman. Gewone leden: Avis, Dr. G. (O, chartermeester (adj.-commies) aan het Rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden, Engelschestraat 4. Beydals, mej. P. (II), wetensch. ambtenaar aan het archief der gemeente Delft, te Rotterdam, Rochussenstraat 69. Beyerman, Mr. Drs. (I), archivaris der gemeente Dordrecht, te Dubbeldam, A 621a. Biesta, P. (II), te Sappemeer, Parkstraat 29. Bloemen, C. G. H. (II), commies met den persoonlijken titel van secretaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Rijswijk 'Z.-H.), Julialaantje 13. Bolduan, G. (II). te Madoen (]ava), Benteng Noord 4. Bondam, Mr. A. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Gelderland, te Velp, Arnhemschestraat 19. Bonder, H. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Breitnerlaan 37. Brouwer, H. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Rijklof van Goensstraat 47. Brouwer, Drs. A. (I) Rijksarchivaris in Groningen en Drenthe en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provinciën, te Haren (Cr Meerweg 84. Burgh, W. F. van der (II), waarn. archivaris van het Hoogheemraadschap van Rijnland, te Leiden, Roodenburgerstraat 12. Bussy, Mr. A. Ie Cosquino de (I), archivaris der gemeente, te Amsterdam-Z. Oranje- Nassaulaan 23. Buytenen, M. P. van (I), ambtenaar bij de inspectie der gemeentearchieven in de provincie Friesland, te Leeuwarden, Goudenregenstraat 41. Bijleveld, W. C. (II), oud-adjunct-archivaris der gemeente, te Leiden, Boerhavelaan 4. Bijlsma, Mr. R. (I), Algemeen Rijksarchivaris, te 's-Gravenhage, Prinsevinkenpark 14. Campen, Mr. W. C. van (I), archivaris der gemeente, te Utrecht, Frederik Hendrik straat 72. Cate, Mr. T. J. Naudin ten (I), te 's-Gravenhage, Burnierstraat 38. Clement, Drs. A. van der Poest (I), archivaris der gemeente, te Schiedam, Burg. Knappert/aan 134.

Nederlandsch Archievenblad | 1942 | | pagina 5