2 3 Afdeeling van Riiksarchiefambtênaren. Bestuur N.B. Het jaartal achter de namen der bestuursleden geeft aan het jaar, waarin zij niet herkiesbaar zijn. Mr. A. Haga, Voorzitter (1942). C. G. H. Bloemen, Secretaris (1943). Mej M. A. P. Roelofsz, Penningmeesteresse (1943). Plaatsvervangende leden: Drs. A. Brouwer, Dr. G. W. A. Panhuysen. Vertegenwoordiger uit het Hoofdbestuur: |hr. Mr. H. j. L. Th. van Rheineck Leyssius. Afgevaardigde in „De Centrale": Drs. R. D. Baart de la Faille. AFDEELING VAN GEMEENTE- EN WATERSCHAPSARCHIEFAMBTENAREN. BESTUUR: N.B. Het jaartal achter de namen der bestuursleden geeft aan het jaar, waarin zij niet herkiesbaar zijn. Dr. E. Wiersum, Voorzitter (1942). Mej. L. Ruys, Secretaresse (1943). Mr. A. Ie Cosquino de Bussy, Penningmeester (1941). Plaatsvervangend lid: Mej. Dr. G. H. Kurtz. Vertegenwoordiger uit het Hoofdbestuur: Mr. B. van 't Hoff. Afgevaardigde in „De Centrale": Mr. Drs. I. Beyerman. Gewone leden: Arntzenius W. N. (II), administrateur aan het gemeente-archief van 's-Gravenhage, te Wassenaar, Wittenburgerweg 86. Avis, Dr. G. (I), chartermeester (adj.-commies) aan het Rijksarchief in Frieslan Leeuwarden, Engelschestraat 4. Beydals, mej. P. (11), wetensch. ambtenaar aan het archief der gemeente Deltt, te Rotterdam, Rochussenstraat 69. Beyerman, Mr. Drs. (I), archivaris der gemeente Dordrecht, te Dubbeldam, A 621a. Biesta, P. (II), te Sappemeer, Parkstraat 29. Bloemen, C. G. H. (II), commies met den persoonleken titel van secretaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Rijswijk (Z.-H.), ulialaantie 13. Bolduan, G. (II). te Madioen (|ava), Benteng Noord 4. Bondam, Mr. A. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Gelderland, te Ve p, Arnhemschestraat Bonder, H. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te s-Gravenhage, Brfesnee^Mel Mr. G. H. C. (I), oud-chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Neuhuyskadé 5. Brouwer, H. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te s-Gravenhage, Rijklof van Goensstraat 47. Brouwer, Drs. A. (II), Rijksarchivaris in Groningen en Drenthe en inspecteur van gemeente- en waterschapsarchieven in die provinciën, te Haren (Gr.), Meerweg 8 Buch, Dr. W. M. (I), te Leiden, Plantsoen 9h. Burgh, W. F. van der (II), waarn. archivaris van het Hoogheemraadschap van K.|nland, te Leiden, Roodenburgerstraat 12. Bussy, Mr. A. Ie Cosquino de (I), archivaris der gemeente, te Amsterdam-Z, Oranje- Nassaulaan 23. Buytenen, M. P. van (1), ambtenaar bij de inspectie der gemeentearchieven in de provincie Friesland, te Leeuwarden, Voorstreek 80. Bijleveld, W. C. (II), oud-adjunct-archivaris der gemeente, te Leiden, Boerhavelaan 4. Bijlsma, Mr. R. (I), Algemeen Rijksarchivaris, te 's-Gravenhage, Prinsevinkenpark 14. Campen, Mr. W. C. van (I), chartermeester aan het gemeente-archief, te Utrecht, Frederik Hendrikstraat 72. Clement, Drs. A. van der Poest (I), archivaris der gemeente, te Schiedam, Burg. Knappert/aan 134. Coster, Dr. H. P(1), archivaris der gemeente, te Groningen, St. Lucasstraat 8a. Crol, Mej. W. A. H. (I), te Rotterdam, Eendrachtsweg 57. Diemont, Mej. M. C. G. (II), te Bussum, Albrechtlaan 32. Dobbelaar, Dr. P. (II), archivaris der gemeente, te Brielle, Voorstraat 8. Dommisse, C. P. oud-archivaris der gemeente Vlissingen, te Katwijk a/Zee, Weth. Meerburghstraat 4. Doornbos, Mej. I. M. (II), te St. Laurens, Noordweg A 925. Doornink-Hoogenraad, Mevr. Dra. M. M. (I), te Amersfoort, Utrechtscheweg 252. Driessen, H. L. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem, Zijpendaalscheweg 31. Drossaers, Mej. Dr. S. W. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Van Alkemadelaan 514. Dumoulin, Mr. V. M. L. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Noord brabant, te Vught, Eksterpad 1. Ebeling, H. M. (II), archivaris der gemeente, te 's-Hertogenbosch, Choorstraat 14. Ebell, Dr. C. C. D. (I), oud-Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gra venhage, Aerssenstraat 81. Emstede, E. J. Fh. A. M. van (II), archivaris der gemeente, te Roermond, Kape/lerpoort 5. Es, Mej. Mr. C. van (I), te s-Gravenhage, Frankenslag 19. Faille, J. Baart de la (li), te Utrecht, Nassaustraat 4. Faille, Drs. R. D. Baart de la (I), Rijksarchivaris in Noordholland en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Haarlem, Marnixstraat 10. Felix, Mej. Dr. D. A. (1), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg, Hotel Du Commerce. Fockema Andreae, Mej. J. H. (II), te Arnhem, Hulkesteinsche weg 4. Fockema Andreae, Mr. S. J. (I), ambtenaar aan de Provinciale Griffie, te Zwolle, Blijmarkt 12. Formsma, Dr. W. inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in de provincie Overijssel, te Zwolle, Parkweg 8. Geesink, (II), archivaris der gemeente, te Zwolle, van Nagel/straat 10. Ooede, G. de, archivaris van het waterschap „De Purmer", 128 Midden Beemster. Graswiekel, |hr. Mr. D. P. M. (I), Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te s-Gravenhage, Waalsdorperweg 221. Grol, H. G. van (II), archivaris der gemeente, te Vlissingen, Boulevard de Ruyter 78. Haer, Mej. L. van der (II), wetenschappelijk assistente aan het gemeente-archief, te s-Gravenhage, Lange Vijverberg 15. Haga, Mr. A. (I), Rijksarchivaris in Overijssel, te Zwolle, Badhuiswal 7. Hardenberg, Mr. H. (I), chartermeester (adjunct-commies) aan het Rijksarchief, te Maastricht, Wilhclminasingel 32. Hart, S. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeentearchief van Amsterdam, Uiterwaardenstraat 155'L

Nederlandsch Archievenblad | 1940 | | pagina 5