98 Rijksarchief in Groningen, te Groningen. Chartermeester (hoofdcommies), waarnemend Rijksarchivaris: Drs. J. A. Brouwer (I). Chartermeester (adjunct-commies): Drs. E. Werkman (I). Rijksarchief in Drenthe, te Assen. Chartermeester (hoofdcommies), waarnemend Rijksarchivaris: Drs. J. A. Brouwer (I). Rijksarchief in Limburg, te Maastricht. Chartermeester (hoofdcommies), waarnemend Rijksarchivaris: Dr. G. W. A. Panhuysen (I). HoofdcommiesJ. M. van de Venne (II). Chartermeester (adjunct-commies): Mr. H. Hardenberg (I). GEMEENTE- EN WATERSCHAPSARCHIEVEN. Provincie Noord-Brabant. Provinciaal inspecteur: Mr. J. P. W. A. Smit (I). Ambtenaar: Mr. A. R. M. Mommers (I). Gemeente Bergen-op-Zoom. Archivaris: C. J. F. Slootsmans (II). Gemeente Breda. Archivaris: Mej. D. C. J. Mijnssen (II). Gemeente Eindhoven. Archivaris: Dr. W. J. A. Visser (II). Gemeente Etten. Archivaris: J. van Riemsdijk (II). Gemeente 's-Hertogenbosch. Archivaris: H. M. Ebeling (II). Gemeente Helmond. Ambtenaar van het archief: J. H. Heer en. 99 Gemeente Oss. Archivaris: J. M. Cunen (II). Gemeente Tilburg. Archivaris: Dr. J. A. B. M. de Jong (II). Gemeente Waalwijk. Archivaris: J. van der Hammen N.zn. (II). Provincie Gelderland. Provinciaal inspecteur: Jhr. Mr. A. H. Martens van Sevenhoven (I). Chartermeester (hoofdcommies): Dr. A. J. van de Ven (1). Gemeente Nijmegen. Archivaris: M. P. M. Daniëls (II). Gemeente Zutphen. Archivaris: Mej. Dra. W. E. Smelt (I). Provincie Zuid-Holland. Provinciaal inspecteur: Jhr. Mr.Th.H.J.L. van Rheineck Leyssius(I). N.B. Zie ook hiervóór blz. 108. Gemeente den Briel. Archivaris: Dr. P. J. Dobbelaar (II). Klerk: P. Vlot. Gemeente Delft. Archivaris: Wetenschappelijk ambtenaar: Mej. P. Beydals (II). Gemeente Dordrecht. Archivaris: Mr. Drs. J. J. Beyerman (I). Commies 2e klasse: C. J, P. Lips (II). Gemeente Gouda. Archivaris: Mej. Dr. M. A. C. M. van Hattu m (I). N.B. De namen der gemeenten, bij welke een te benoemen archivaris volgens art. 7 van het Kon. Besluit van 2 September 1919 (Staatsblad nr. 551) moet voldoen aan de vereischten voorde eerste klasse der wetenschappelijke archiefambtenaren zijn vet gedrukt.

Nederlandsch Archievenblad | 1938 | | pagina 3