122 GEMEENTE- EN WATERSCHAPSARCHIEVEN. Provincie Noord-Brabant. Provinciaal inspecteur: Mr. J. P. W. A. Smit (I). Ambtenaar: Mr. A. R. M. Mommers (I). Gemeente Bergen-op-Zoom. Archivaris: C. J. F. Slootmans (II). Gemeente Breda. Archivaris: Mej. D. C. J. Mijnssen (II). Gemeente Etten. Archivaris: J. van Riemsdijk (II). Gemeente 's-Hertogenbosch. Archivaris: H. j. M. Ebeling (II). Gemeente Oss. Archivaris: J. M. Cunen (II). Gemeente Tilburg. Archivaris: Dr. J. A. B. M. de Jong (II). Gemeente Waalwijk. Archivaris: J. van der Hammen N.zn. (II). Provincie Gelderland. Provinciaal inspecteur: Jhr. Mr. A. H. Martens van Sevenhoven (I). Chartermeester (hoofdcommies): Dr. A. J. van de Ven (I). Gemeente Nijmegen. Archivaris: M. P. M. Daniëls (II). Gemeente Zutphen. Archivaris: Mej. Dra. W. E. Smelt (I). 123 Provinciaal inspecteur: Jhr. Mr. Th. H. J. L. van Rheineck Leyssius(I). N.B. Zie ook hiervóór blz. 120. Gemeente Alphen a'd. Rijn. Archivaris: W. M. C. Regt. Gemeente den Briel. Archivaris: Dr. P. J. Dobbelaar (II). Klerk: P. Vlot. Hoogheemraadschap van Delfland, te Delft. Adjunct-commies, belast met archiefwerkzaamheden: Mej. L. J. Ruys (II). Gemeente Delft. Archivaris: Wetenschappelijk ambtenaar: Mej. P. Beydals (II). Gemeente Dordrecht. Archivaris: Mr. Drs. J. J. Beyerman (I). Adjunct-commies: C. j. P. Lips (II). Gemeente Gouda. Archivaris: Mej. Dr. M. A. C. M. van Hattum (I). Gemeente 's-Gravenhage. Archivaris: Dr. W. Moll (I). Administrateur: W. N. Arntzenius (II). Conservatoren: F. C. van der Meer van Kuffeler (II); Drs. N. J. Pabon (I). Adjunct-commies: Mej. G. C. Telders (II). Bibliotheek-assistente: Mej. H. J. J. M. van Diepen. Gemeente Leiden. Archivaris: Dr. Mr. J. W. Verburgt (I). Adjunct-commies: Mej. A. J. Versprille (II). KlerkC. P. H. Staats. N.B. De namen der gemeenten, bij welke een te benoemen archivaris volgens art. 7 van het Kon. Besluit van 2 September 1919 (Staatsblad nr. 551) moet voldoen aan de vereischten voor de eerste klasse der wetenschappelijke archiefambtenaren, zijn vet gedrukt. Provincie Zuid-Holland. Benoemd na verkregen Ministeriëele machtiging volgens art. 15, al. 4 van de Archiefwet 1918.

Nederlandsch Archievenblad | 1936 | | pagina 5