4 5 Hartmans, K. D. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeentearchief, te Amster dam (Z,), Olympiaplein 27. Hattum, Mej. Dr. M. A. C. M. van (I), archivaris der gemeente Gouda, te 's-Gravenhage, Delistraat 34. Hazewinkel, Mr. H. C. (I), archivaris der gemeente, te Rotterdam, 's-Gravendiikwal 16b. Heeringa, Dr. K. (I), oud-Rijksarchivaris in Utrecht, inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Bilthoven, Soestdijksche weg 89noorti- Heerma van Voss, Dr. A. L. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden, Engelschestraat 2. Hoefer, F. A. (II), oud-archivaris der gemeente Hattem, te Zeist, Heerenlaan 43. Hoff, Mr. B. van 't (I), archivaris der gemeente, te Deventer, Alexander Hegiusstraat 13. Hollestelle, C. (II), archivaris der gemeente Tholen. Hommes, Mr. H. L. (I), te Groningen, Noorderhaven 23a. Hullu, Dr. de (I), oud-Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Cadzand. lapikse, Dr. N., directeur van het Koninklijk Huisarchief, te's-Gravenhage, Vivienstraat 70. longe van Ellemeet, ]hr. Mr. B. M. de (I), Rijksarchivaris in Utrecht, te Utrecht, Maliebaan 84. loosting, Mr. G. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Groningen en oud-inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Velp (Gld.). lurriaanse, Mej. M. W. (II). te 's-Gravenhage, /uliana van Stolberglaan 8b"'s- Kapteyn, P. (II), oud-hoofdcommies aan het gemeente-archief van Amsterdam, te Hilversum, Oude Amersfoortsche weg 52. Kersbergen, Mej. Dr. A. C. (I), adjunct-commies aan het gemeente-archief, te Rotterdam, Prinses /ulianastraat 62. Knappert, H. E. (II), archivaris der gemeente, te Haarlem, Wilhelminapark 17. Korvezee, Mej. Dra E. H. (I), chartermeester (commies) met den persoonlijken titel, van secretaresse aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Anemoonstraat 121. Kruyff, L. (II), commies aan het Rijksarchief in Overijssel, te Zwolle, Hertenstraat 33. Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), conservator aan het gemeente-archief, te 's-Gravenhage, Laan v. Meerdervoort 133. Kurtz, Mej. Dr. G. H. (I), te Utrecht, Potgieterstraat 31. Lammeits, M. D. (II), commies aan het Rijksarchief -in Zeeland, te Middelburg, Noordweg S 249a. Lasonder, Dr. L. W. A. M. (I), oud-Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, archivaris van de Nederlandsche Hervormde Kerk, te 's-Gravenhage, Laan van Meerdervoort 93. Le Mair, Mr. W. (I), archivaris der gemeente, te Sluis, Hoogstraat 29. Leyssius, Ihr. Mr. Ih. H. L. van Rheineck (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in de provincie Zuid-Holland, te Voorburg, Roodelaan 18. Lindeman, C., O. S. A., archivaris van de Nederlandsche provincie der Augustijnen, te Utrecht, Rozenstraat 1. Lonsain, B. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Groningen, te Groningen, Paterswoldsche weg 35a. I.ugard Jr., G. (II), archivaris der gemeente Schoonhoven, te Eefde bij Zutphen, Huize „Daventria" Makkink, Ds. H. (II), adjunct-archivaris der gemeente, te Alkmaar, Wilhelminalaan 24. Maris, Mej. Dra A. j. (I), te Arnhem, Parkstraat 18. Martens van Sevenhoven, |hr. Mr. A. H. (I), Rijksarchivaris in Gelderland, en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Arnhem, Eusebius Buitensingel 26. Meerkamp van Embden, Mr. A. (I), Rijksarchivaris in Zeeland en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Middelburg, Rouaansche Kaai G 118. Meilink, Dr. P. A. (I), Rijksarchivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te' s-Gravenhage, Vivienstraat 74. Minne, Mr. A. van der (I), archivaris der gemeente, te Leeuwarden, Nieuwe Stad 121, Moll, Dr. W. (I), archivaris der gemeente, te 's-Gravenhage, Van Blankenburgstraat 68. Molsbergen, Dr. E. C. Godée, Landsarchivaris van Nederlandsch Oost-Indië, te Batavia (C.), Mampangweg 18. Mommers, Mr. A. R. M. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Noord- Brabant, werkzaam voor de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te 's-Hertogenbosch, Koningsweg 127. Moojen, K. (II), oud-commies aan het gemeente-archief, te Amsterdam, Stadhouders kade 97bove'1- Moquette, Mej. Dr. H. C. H. (I), oud-adjunct-archivaris der gemeente Rotterdam, te 's-Gravenhage, Van Bleiswijkstraat 145. Mijnssen, Mej. D. C. (II), archivaris der gemeente Breda, te Ginneken, Chasséstraat 23. Oldewelt, Mr. W. F. H. (I), adjunct-archivaris der gemeente, te Amsterdam (Z.), Zuider-Amstellaan 24. Panhuysen, Dr. G. W. A, (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Limburg en inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in die provincie, te Borgharen, Huize „Maashof Pol, E. van de (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te s-Gravenhage, Malakkastraat 49. Prins, Mej. Mr. E. C. M. (I), chartermeester (commies) aan het Algemeen Rijksarchief en archivaris van het Koninklijk Genootschap voor Geslacht- en Wapenkunde, te 's-Gravenhage, Bachmanstraat 28. Regt, W. M. C., archivaris der gemeente Alphen a/d. Rijn. Riemsdijk, J. van (II), ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg van het archief der gemeente Etten, te Breda, Tulpenstraat 31. Roelofsz. Mej. M. A. P. (II), te 's-Gravenhage, Regentesselaan 96. Rooy, H. M. van, ambtenaar bij het Bestuur der Godshuizen te 's-Hertogenbosch, te Vught, Taaistraat 62. Rosmalen, P. van (II), oud-hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te s-Gra- venhage, Thomsonlaan 168. Royen, Mr. R. van (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht, Mauritsstraat 115. Ruys, Mej. L. (II), adjunct-commies bij het Hoogheemraadschap van Delfland, te 's-Gravenhage, /uliana van Stolberglaan S'""s- Schilfgaarde, Mr. A. P. van (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Gelderland en archivaris van het huis Bergh, te Arnhem, Koningstraat 10. Schuylenburg, Mr. W. C. (I), archivaris der gemeente, te Utrecht, E. C. Dondersstraat 7c. Sigal Jr., M. C. (II), archivaris der gemeente Vlaardingen, te 's-Gravenhage, de Perponcher- straat 136. Sloots, C., O. F. M„ archivaris van de Nederlandsche provincie der Minderbroeders, te Weert (L.). Smelt, Mej. Dra W. E. (I), archivaris der gemeente Zutphen. Smit, J. (II), hoofcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage, Louise de Colignystraat 49. Smit, Mr. P. W. A. (I), Rijksarchivaris in Noordbrabant en inspecteur van de gemeente en waterschapsarchieven in die provincie, te s-Hertogenbosch, Peperstraat 35.

Nederlandsch Archievenblad | 1935 | | pagina 8