6 meen Rijksarchief en archivaris van het Koninklijk Genootschap voor Geslacht- en Wapenkunde, te 's-Gravenhage. Regt, W. M. C., archivaris der gemeente Alphen a/d Rijn. Riemsdijk, J. van (II), ambtenaar ter secretarie, belast met de zorg van het archief der gemeente Etten, te Breda. *Roelofsz, Mej. M. A. P. (II), te 's-Gravenhage. Rosmalen, P. J. van (II), oud-hoofdcommies aan het Algemeen Rijks archief, te 's-Gravenhage. Royen, Mr. R. van (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Ruys, Mej. L. J. (II), adjunct-commies, belast met archiefwerkzaamheden aan het Hoogheemraadschap Delfland, te 's-Gravenhage. Schilfgaarde, Mr. A. P. van (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Gelderland en archivaris van het huis Bergh, te Arnhem. Schuylenburg, Mr. W. C. (I), archivaris der gemeente Utrecht. Sigal Jr., M. C. (II), archivaris der gemeente Vlaardingen, te 's-Gra venhage. Sloots, O. F. M., Cunibertus, archivaris van de Nederlandsche provincie der Minderbroeders, te Weert (L.). Smelt, Mej. Dra. W. E. (I), archivaris der gemeente Zutphen. Smit, J. (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gra- venhage. Smit, Mr. J. P. W. A. (I), Rijksarchivaris in Noord-Brabant en provin ciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Noord-Brabant, te 's-Hertogenbosch. Soest, Mej. Dra. M. j. van (I), oud-chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. *Stadermann, G. (II), adjunct-commies aan het Departement van Finan ciën, te 's-Gravenhage. Telders, Mej. G. C. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeente archief te 's-Gravenhage. Unger, Dr. W. S. (I), archivaris der gemeente Middelburg. Ven, Dr. A. j. van de (I), chartermeester (hoofdcommies) bij de pro vinciale inspectie der gemeente- en waterschapsarchieven in Gel derland, te Arnhem. Venne, J. M. van de (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Limburg, te Houthem. Verburgt, Mr. Dr. J. W. (I), archivaris der gemeente Leiden. Vermaas, Dr. C. R. (II), archivaris der gemeente Schiedam. Versprille, Mej. A. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeente archief, te Leiden. Visscher, Mej. R. (II), archivaris der gemeente Leeuwarden. 7 Waerden, M. van der, ambtenaar ter secretarie der gemeente Eindhoven. Welcker, Mej, C. (II), archivaris der gemeente Kampen. *Werkman, Drs. E. (I), te Ezinge (Gron.). Wiersum, Dr. E. (I), archivaris der gemeente Rotterdam. Wubbe, P. A. A. M. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Overijssel, te Zwolle. Yperlaan, Mej. J. E. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeente archief, te Delft. *Zanten Jut, Mej. Dra. S. van (I), te 's-Gravenhage. Zeper, Dr. S. A. Wall er (I), Rijksarchivaris in Friesland en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Friesland, te Leeuwarden. Cuvelier, Dr. J„ Rijksarchivaris-generaal in België, te Brussel. Graham Botha, C., Hoofd van het archiefwezen in de Unie van Zuid- Afrika, te Kaapstad. Keussen, Prof. Dr. H., oud-archivaris der stad Keulen. Laer, A. J. F. van, archivaris van den staat New-York, te Albany. Opogensky, Dr. Jan, archivaris aan het Ministerie van Buitenlandsche Zaken, te Praag. Sildnik, Dr. A., archivaris aan het Staatsarchief van Estland, te Dorpat. Stein, Henri, oud-conservator aan de Archives Nationales en profes- seur aan de Ecole des Chartes, te Parijs. Striedinger, Prof. Dr. Jvo, archivdirector aan het Beiersche Staats archief, te München. Vittani, Prof. Giovanni, directeur van het Staatsarchief, te Milaan. MEDEDEELINGEN VAN HET BESTUUR. Nieuw lid. Het Bestuur heeft als nieuw lid aangenomen Mej. M. W. Jurriaanse, te 's-Gravenhage. Verzonden stukken. - Het Bestuur heeft de navolgende requesten en adressen verzonden 1°. Aan H. M. de Koningin: om de vacatures bij de Rijks archieven te willen vervullen, althans de plaatsen, tot dusverre door een Rijksarchivaris bekleed, weder te doen vervullen door ambtenaren, die den titel van Rijksarchivaris dragen, en het daaraan verbonden salaris genieten; 2°. Aan Z.Exc. den Minister van O., K. en W.om den druk van de inventarissen der belangrijke Rijksarchieven zoo spoedig de CoRRESPONDEERENDE LEDEN:

Nederlandsch Archievenblad | 1934 | | pagina 9