4 Goede, G. J. de, archivaris van het waterschap „De Purmer" te Wijdenes. *Graadt van Roggen, Mej. Mr. M. (I), verbonden aan de redactie van „De Telegraaf", te Amsterdam. Graswinckel, )hr. Mr. D. P. M. (I), archivaris aan het Algemeen Rijks archief, te 's-Gravenhage. Grol, H. G. van (II), archivaris der gemeente Vlissingen. Haga, Mr. A. (1), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Overijssel, te Zwolle. *Hardenberg, Mr. H. (1), te 's-Gravenhage. *Hart, S. (II), te Amsterdam. Hartmans, K. D. (II), wetenschappelijk ambtenaar aan het gemeente archief, te Amsterdam. Hattum, Mej. Dra. M. A. C. M. van (I), archivaris der gemeente Gouda, te 's-Gravenhage. Hazewinkel, Mr. H. C. (I), adjunct-archivaris der gemeente Rotterdam. Heeringa, Dr. K. (I), oud-Rijksarchivaris in Utrecht, provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Utrecht, te Utrecht. Heerma van Voss, Dr. A. L. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden. Hoefer, F. A. (II), oud-archivaris der gemeente Hattem, te Zeist. Hoff, Mr. B. van 't (I), archivaris der gemeente Deventer. Hollestelle, C. (II), archivaris der gemeente Tholen. *Hommes, Mr. H. L. (I), te Groningen. Hullu, Dr. j. de (I), oud-archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Cadzand. Japikse, Dr. N., directeur van het Koninklijk Huisarchief, te s-Gra venhage. Jonge van Ellemeet, Jhr. Mr. B. M. de (I), Rijksarchivaris in Utrecht, te Utrecht. Joosting, Mr. J. G. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Groningen, te Velp (Gld.). Jurriaanse, Mej. M. W. (II), wetenschappelijk assistente aan het Ko ninklijk Huisarchief, te 's-Gravenhage. Kapteyn, P. (II), oud-hoofdcommies aan het gemeente-archief van Amsterdam, te Hilversum. Kersbergen, Mej. Dr. A. C. (I), adjunct-commies aan het gemeente archief van Rotterdam, te IJsselmonde. Knappert, H. E. (II), archivaris der gemeente Haarlem. Korvezee, Mej. Dra. E. H. (I), chartermeester (commies) met den persoonlijken titel van secretaresse aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Kruyff, L. (II), commies aan het Rijksarchief in Noord-Brabant, te 's-Hertogenbosch. 5 Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), conservator aan het gemeente archief te 's-Gravenhage. +Kurtz, Mej. Dr. G. H. (I), te Utrecht. Lammerts, M. D. (II), commies aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Lasonder, Dr. L. W. A. M. (I), archivaris van de Nederlandsche Her vormde Kerk, te 's-Gravenhage. Le Mair, Mr. W. (I), archivaris der gemeente Sluis. Leyssius, Jhr. Mr. Th. van Rheineck (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Zuid-Holland, te Voorburg. Lonsain, B. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Groningen, te Groningen. Lugard Jr., G. J. (II), archivaris der gemeente Schoonhoven, te Eefde bij Zutphen. Makkink, Ds. H. (II), adjunct-archivaris der gemeente Alkmaar. *Maris, Mej. Dra. A. J. (I), te Arnhem. Martens van Sevenhoven, Jhr. Mr. A. H. (I), Rijksarchivaris in Gelder land en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschaps archieven in Gelderland, te Arnhem. Meerkamp van Embden, Mr. A. (I), Rijksarchivaris in Zeeland en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschaparchieven in Zeeland, te Middelburg. Meilink, Dr. P. A. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. *Minne, Mr. A. van der (I), te Amsterdam. Moll, Dr. W. (I), archivaris der gemeente 's-Gravenhage. Molsbergen, Dr. E. C. Godée, Landsarchivaris van Nederlandsch- Oost-Indië, te Batavia. Mommers, Mr. A. R. M. (I), chartermeester (commies) aan het Rijks archief in Noord-Brabant, te 's-Hettogenbosch. Moojen, J. K. (II), commies aan het gemeente-archief te Amsterdam. Moquette, Mej. Dr. H. C. H. (I), oud-adjunct-archivaris der gemeente Rotterdam, te 's-Gravenhage. Mijnssen, Mej. D. C. J. (II), archivaris der gemeente Breda. Oldewelt, Mr. W. F. H. (I), adjunct-archivaris der gemeente Am sterdam. Panhuysen, Dr. G. W. A. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Limburg, te Borgharen. Pol, E. J. van de (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Prins, Mej. Mr. E. C. M. (I), chartermeester (commies) aan het Alge-

Nederlandsch Archievenblad | 1934 | | pagina 8