4 Hartmans, K. D. (II), klerk aan het gemeente-archief, te Amsterdam. Hazewinkel, Mr. H. C. (I), adjunct-archivaris (hoofdcommies) aan het gemeente-archief, te Rotterdam. Heeres, Prof. Mr. E., oud-adjuct-archivaris aan het Algemeen Rijks archief, te 's-Gravenhage. Heeringa, Dr. K. (I), Rijksarchivaris in Utrecht en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Utrecht, te Utrecht. Heerma van Voss, Dr. A. L. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden. Hoefer, F. A. (II), archivaris der gemeente Hattem. Hoff, Mr. B. van 't (I), archivaris der gemeente Deventer. Hollestelle, C. (II), archivaris der gemeente Tholen. Hullu, Dr. J. de (I), oud-archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Cadzand. Japikse, Dr. N., Directeur van het Koninklijk Huisarchief, te 's-Gravenhage. Jonge van Ellemeet, Jhr. Mr. B. M. de (I), Rijksarchivaris in Noord- Holland en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschaps archieven in Noordholland, te Haarlem. Joosting, Mr. J. G. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Groningen, te Velp (Gld.). Kapteyn, P. J. (II), oud-hoofd-commies aan het gemeente-archief van Amsterdam, te Hilversum. Kernkamp, W. J., oud-archivaris der gemeente Edam, te Edam. Kersbergen, Mej. Dr. A. C. (I), beambte aan het gemeente-archief, te Rotterdam. Knappert, H. E. (II), archivaris der gemeente Haarlem. Korvezee, Mej. E. H. (I), bibliothecaresse van het Algemeen Rijks archief, te 's-Gravenhage. Kruyff, L. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Noord-Brabant, te 's-Hertogenbosch. Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), conservator aan het gemeente archief, te 's-Gravenhage. Lammerts, M. D. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Lasonder, Dr. L. W. A. M. (I), archivaris van de Nederlandsche Her vormde Kerk, te 's-Gravenhage. Leyssius, Jhr. Mr. Th. van Rheineck (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Zuid-Holland, te Voorburg. Lonsain, B. (II), commies aan het Rijksarchief in Groningen, te Groningen. Lugard Jr., G. J. (II), archivaris der gemeente Schoonhoven, te Eefde bij Zutphen. Makkink, Ds. H. (II), adjunct-archivaris der gemeente Alkmaar. 5 Martens van Sevenhoven, Jhr. Mr. A. H. (I), Rijksarchivaris in Gelderland en provinciaal inspecteur von de gemeente- en waterschapsarchieven in Gelderland, te Arnhem. Meerkamp van Embden, Mr. A. (I), Rijksarchivaris in Zeeland en pro vinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Zeeland, te Middelburg. Meilink, Dr. P. A. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Mijnssen, Mej. D. C. J. (II), archivaris der gemeente Breda. Mijnssen, Mr. J. A. G. Verspijck, secretaris (hoofdcommies) van het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Moil, Dr. W. (I), archivaris der gemeente 's-Gravenhage. MolsbergenDr. E. C. Godée, Landsarchivaris van Nederlandsch Oost-Indië, te Batavia. Moojen, J. K. (II), commies aan het gemeente-archief, te Amsterdam. Moquette, Mej. Dr. H. C. H. (I), oud-adjunct-archivaris der gemeente Rotterdam, te 's-Gravenhage. Oldewelt, Mr. W. F. H. (I), adjunct-archivaris der gemeente Amsterdam. Oltmans, Alb. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Panhuysen, G. W. A. (1), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Limburg, te Maastricht. Poelman, Dr. H. A. (I), Rijksarchivaris in Groningen, tevens belast met de waarneming van die functie in Drente en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Groningen en in Drente, te Groningen. Pol, E. J. van de (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Prins, Mej. Mr. E. C. M. (I), chartermeester (commies) aan het Alge meen Rijksarchief en archivaris van het genealogisch-heraldisch genootschap „De Nederlandsche Leeuw te s-Gravenhage. Regt, W. M. C., archivaris der gemeente Alphen a/d Rijn. Riemsdijk, J. van (II), te Breda. Rosmalen, P. J. van (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Royen, Mr. Rh. van (1), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Schilfgaarde, Mr. A. P. van (I), archivaris van het huis Bergh, te Arnhem. Schoengen, Dr. M. (I), Rijksarchivaris in Overijsel en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Overijsel, te Zwolle. Schuylenburg, Mr. W. C. (1), archivaris der gemeente Utrecht.

Nederlandsch Archievenblad | 1931 | | pagina 8