2 Bestuur van de Afdeeling van Riiksarchiefambtenaren. N.B. Het jaartal achter de namen der bestuursleden geeft aan het jaar, waarin zij niet herkiesbaar zijn. Jhr. Mr. D. P. M. Graswinckel, Voorzitter (1933). Mej. Mr. G. H. C. Breesnee, Secretaresse (1931). J. Smit, Penningmeester (1933). Plaatsvervangende leden: R. D. Baart de la Faille; H Brouwer. Vertegenwoordiger uit het Hoofdbestuur: Mr. R. Bijlsma. Afgevaardigde in «De Centrale": Mr. R. Bijlsma. Plaatsvervangend afgevaardigde in „De Centrale": J. Smit. Bestuur van de Afdeeling van Gemeente- en Waterschaps- archiefambtenaren. N.B. Het jaartal achter de namen der bestuursleden geeft aan het jaar, waarin zij niet herkiesbaar zijn. Dr. W. Moll, Voorzitter (1931). Mr. A. Ie Cosquino de Bussy, Secretaris (1932). Mr. B. van 't Hoff, Penningmeester (1933). Plaatsvervangend lid: Mej. R. Visscher. Afgevaardigde in „De Centrale": Mr. A. Ie Cosquino de Bussy. Gewone leden: Adriaanse, J., archivaris der gemeente Hulst. Arntzenius, W. N. (II), conservator aan het gemeente-archief, te 's-Gravenhage. Asberg, J. H. E. (II), te 's-Hertogenbosch. Bakker, G. Murray, oud-archivaris dergemeenteZaandam, te Amsterdam. Been, Joh. H. (II), archivaris der gemeente den Briel. Berends, P. (II), oud-hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te Voorburg. Berlage, Mej. G. (II), te 's-Gravenhage. Bijleveld, W. J. j. C. (II), oud-adjunct-archivaris der gemeente Leiden, te Leiden. Bijlsma, Mr. R. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Blonden, J. L., archivaris der gemeente Maastricht. Bondam, Mr. A. C. (1), oud-Rijksarchivaris in Gelderland, te Velp (Gid.). Bonder, H. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te's-Gravenhage. Breesnee, Mej. Mr. G. H. C. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. 3 Brouwer, H. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Brouwer, A. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Groningen, te Groningen. Bussy, Mr. A. Ie Cosquino de (I), archivaris der gemeente Amsterdam. Campen, Mr. J. W. C. van (I), chartermeester aan het gemeente-archief, te Utrecht. Coster, Dr. H. P. (I), archivaris der gemeente Groningen. Dalen, L. van (II), archivaris der gemeente Dordrecht. Dommisse, C. P. J., oud-archivaris der gemeente Vlissingen, burge meester van Maassluis. Dommisse, H. (II), te Maassluis. Doppler, Dr. P. (I), oud-Rijksarchivaris in Limburg, inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Limburg, te Maastricht. Dresch, N. M. (II), archivaris der gemeente Alkmaar. Driessen, H. L. (II), commies aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Drossaers, Mej. Dr. S. W. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Dumoulin, Mr. V. H. L. (I), chartermeester (commies) aan het Rijks archief in Noord-Brabant, te Vught. Ebeling, H. J. M. (II), archivaris der gemeente 's-Hertogenbosch. Ebell, Mr. C. C. D. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Es, Mej. Mr. C. van (I), te 's-Gravenhage. Faille, R. D. Baart de la (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Noord-Holland, te Haarlem. Felix, Mej. Dr. D. A. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Zeeland, te Domburg. Formsma, W. J, (1), commies-chartermeester bij de provinciale inspectie van de gemeente- en waterschapsarchieven in Overijsel, te Zwolle. Fruin, Prof. Mr. R. (I), Algemeen Rijksarchivaris, te 's-Gravenhage. Geesink, J. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Overijsel, te Zwolle. Goede, G. j. de, archivaris van het waterschap „de Purmer", te Wijdenes. Goossens, Dr. W. H (I), Rijksarchivaris in Limburg, te Maastricht. Graadt van Roggen, Mej. Mr. J. M. (I), verbonden aan de Redactie van „De Telegraaf", te Amsterdam. Graswinckel, Jhr. Mr. D. P. M. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Grol, H. G. van (II), archivaris der gemeente Vlissingen. Haga, Mr, A. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Overijsel, te Zwolle.

Nederlandsch Archievenblad | 1931 | | pagina 7