4 Kernkamp, W. J., oud-archivaris der gemeente Edam, te Edam. Knappert, H. E. (II), archivaris der gemeente Haarlem. Korvezee, Mej. E. H. (II), te 's-G ravenhage. Kruyff, L. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Noordbrabant, te s-Hertogenbosch. Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), conservator aan het gemeente archief te s-Gravenhage. Lammerts, M. D. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Zeeland te Middelburg. Lasonder, Dr. L. W. A. M. (I), archivaris van de Nederlandsche Her- vormde Kerk, te 's-Gravenhage. Leyssius, Jhr. Mr. Th. van Rheineck (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Zuidholland, te Voorburg. Lonsain, B. (II), commies aan het Rijksarchief in Groningen, te Groningen. ugard Jr., G. j. (II), archivaris der gemeente Schoonhoven, te s-Gravenhage. Makkink, Ds. H. (II), adjunct-archivaris der gemeente Alkmaar Martens van Sevenhoven, Jhr. Mr. A. H. (I), Rijksarchivaris in Gelder land en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschaps archieven in Gelderland, te Arnhem. Meerkamp van Embden, Mr. A. (I), Rijksarchivaris in Zeeland en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Zeeland, te Middelburg. Meilink, Dr P. A. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te s-Gravenhage. Moll, Dr. W. (I), archivaris der gemeente 's-Gravenhage. MolsbergenDr. E. C. Godée, Landsarchivaris van Nederlandsch Uost-lndië, te Batavia. Moojen, J. H. (II), commies aan het gemeente-archief te Amsterdam. Moguette, Mej. Dr. H. C. H. (I), oud-adjunct-archivaris der gemeente Rotterdam, te 's-Gravenhage. Mijnssen, Mej. D. C. J. (II), archivaris der gemeente Breda. Mijnssen, Mr. J. A. G. Verspijck, secretaris (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te s-Gravenhage. Oldewelt, Mr W F. H. (I), adjunct-archivaris der gemeente Amsterdam. Ultmans Alb. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Overvoorde, Mr. Dr. J. C. (I), archivaris der gemeente Leiden, te Wassenaar. Panhuysen, G. W. A. (I), chartermeester (commies) aan het Rijks archief in Limburg, te Maastricht. Poelman, Dr. H. A. (I), Rijksarchivaris in Groningen, tevens belast met 5 de waarneming van die functie in Drente en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Groningen en in Drente, te Groningen. Pol, E. J. van de (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Prins, Mej. Mr. E. C. M. (I). chartermeester (commies) aan het Alge meen Rijksarchief en archivaris van het genealogisch-heraldisch genootschap „De Nederlandsche Leeuw", te 's-Gravenhage. Regt, W. M. C., archivaris der gemeente Alphen a/d. Rijn. Riemsdijk, J. van (II), te Teteringen. Rosmalen, P. J. van (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Royen, Mr. Rh, van (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Schilfgaarde, Mr. A. P. van (I), archivaris van het huis Bergh, te Arnhem. Schoengen, Dr. M. (I), Rijksarchivaris in Overijsel en provinciaal inspec teur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Overijsel, te Zwolle. Schuylenburg, Mr. W. C. (I), archivaris der gemeente Utrecht. Sigal Jr., M. C- (II), archivaris der gemeente Vlaardingen. Smelt, Mej. W. E. (I), te 's-Gravenhage. Smit, J. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Smit, Mr. J P. W. A. (I), Rijksarchivaris in Noordbrabant en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Noord brabant, te 's-Hertogenbosch. Soest, Mej. M. J. van (II), commies aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Stadermann, G. (II), ambtenaar aan het Departement van Financiën, te 's-Gravenhage. Telders, Mej. G. C. (II), wetenschappelijk assistente aan het gemeente archief te 's-Gravenhage. Unger, Dr. W. S. (I), archivaris der gemeente Middelburg. Ven, Dr. A. J. van de (I), chartermeester bij de provinciale inspectie der gemeente- en waterschapsarchieven in Gelderland, te Arnhem. Venne, J. M. van de (II), commies aan het Rijksarchief in Limburg, te Houthem (L.), Verburgt, Mr. Ds. J. W. (I), adjunct-archivaris der gemeente Leiden. Vermaas, Dr. C. R. (II), archivaris der gemeente Schiedam. Versprille, Mej. A, J. (II), klerk aan het gemeente-archief te Leiden. Visscher, Mej. R. (II), archivaris der gemeente Leeuwarden. Waerden, M. van der (II), archivaris der gemeente Eindhoven. Wall, V. I. van der (II), ambtenaar bij den oudheidkundigen dienst in Ned. O.-Indië, te Batavia.

Nederlandsch Archievenblad | 1930 | | pagina 8