Hoff, Mr. B. van 't (I), bibliothecaris van de Athenaem-bibliotheek, te Deventer. 2 Vertegenwoordiger uit het Bestuur van de Afdeeling van Gemeente en Waterschapsarchiefambtenaren. Dr. W. Moll. Gewone leden: Arntzenius, W. N. (II), conservator aan het gemeente-archief te 's-Gravenhage. Asberg, J. H. E. (II), commies ter secretarie, belast met het beheer van het oud-archief der gemeente Bergen-op-Zoom. Bakker, G. Murray, oud-archivaris der gemeente Zaandam, te Amsterdam. Been, Joh. H. (II), archivaris der gemeente den Briel. Berends, P. (II), oud-hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te Voorburg. Berlage, Mej. G. (II), te Leiden. Blonden, J. L„ archivaris der gemeente Maastricht. Bondam, Mr. A. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Gelderland, te Velp (Gld.). Bonder, H. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Breesnee, Mej. Mr. G. H. C. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Brouwer, H. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Brouwer, J. A. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Groningen, te Groningen. Bussy, Mr. A. Ie Cosquino de (I), archivaris der gemeente Amsterdam. Bijleveld, W. J. J. C. (II), oud-adjunct-archivaris der gemeente Leiden, te Leiden. Bijlsma, Mr. R. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Lampen, Mr. J. WC. van (I), chartermeester aan het gemeente-archief, te Utrecht. Coster, Dr. H. P. (I), archivaris der gemeente Groningen. Dalen, J. L. van (II), archivaris der gemeente Dordrecht. Dommisse, C. P. J., oud-archivaris der gemeente Viissingen, burge meester van Maassluis. Dommisse, H. (II), te Maassluis. Doppler, Dr. P(I), oud-Rijksarchivaris in Limburg, inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Limburg, te Maastricht. Dresch, N. J. M. (II), archivaris der gemeente Alkmaar. Driessen, H. L. (II), commies aan het Rijksarchief in Gelderland, - te Arnhem. Drossaers, Mej. Dr. S. W. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Dumoulin, Mr. V. H. L. (I), chartermeester (commies) aan het Rijks archief in Noordbrabant, te Vught. 3 Ebeling, H. J. M. (II), archivaris der gemeente 's-Hertogenbosch. Ebell, Mr. C. C. D. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Es, Mej. Mr. J. C. van (I), te 's-Gravenhage. Faille, R. D. Baart de Ia (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Noordholland, te Haarlem. Felix, Mej. Dr. D. A. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Zeeland, te Domburg. Fruin, Prof. Mr. R. (I), Algemeen Rijksarchivaris, te 's-Gravenhage. Geesink, (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Overijsel, te Zwolle. Goede, G. J. de, archivaris van het waterschap „De Purmer", teWijdenes. Goossens, Dr. J. W. H. (I), Rijksarchivaris in Limburg, te Maastricht. Graadt van Roggen, Mej. Mr. J. M. (1), verbonden aan de Redactie van „De Telegraaf", te Amsterdam. Graswinckel, Jhr. Mr. D, P. M. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Grol, H. G. van (II), archivaris der gemeente Viissingen. Haga, Mr. A. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Overijsel, te Zwolle. Hartmans, K. D. (II), te Zwolle. Hazewinkel, Mr. H. C. (I), adjunct-archivaris (hoofdcommies) aan het gemeente-archief, te Rotterdam. Heeres, Prof. Mr. J. E., oud-adjunct-archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Heeringa, Dr. K. (I), Rijksarchivaris in Utrecht en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Utrecht, te Utrecht. Heerma van Voss, Dr. A. L. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden. Hoefer, F, A. (II), archivaris der gemeente Hattem. Hollestelle, C. (II), archivaris der gemeente Tholen. Hullu, Dr. J. de (I), oud-archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te Cadzand. Japikse, Dr. N., Directeur van het Koninklijk Huisarchief, te 's-Gravenhage. Jonge van Ellemeet, Jhr. Mr. B. M. de (I), Rijksarchivaris in Noord holland en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschaps archieven in Noordholland, te Haarlem. Joosting, Mr. J. G. C. (1), oud-Rijksarchivaris in Groningen, te Velp (Gld.). Kapteyn, P. J. (II), oud-hoofdcommies aan het gemeente-archief van Amsterdam, te Hilversum.

Nederlandsch Archievenblad | 1930 | | pagina 7