4 Kruyff, L. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Noord-Brabant, te 's-Hertogenbosch. Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), conservator aan het gemeente archief te 's-Gravenhage. Lammerts, M. D. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Lasonder, Dr. L. W, A. M. (I), archivaris van de Nederlandsche Hervormde Kerk, te 's-Gravenhage. Leyssius, Jhr. Mr. Th. van Rheineck (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Zuid-Holland, te Voorburg. Lonsain, B. (II), commies aan het Rijksarchief in Groningen, te Groningen. Lugard Jr., G. J. (II), archivaris der gemeente Schoonhoven, te 's-Gravenhage. Makkink, Ds. H. (II), adjunct-archivaris der gemeente Alkmaar. Martens van Sevenhoven, Jhr. Mr. A. H. (I), Rijksarchivaris in Gelder land, en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschaps archieven in Gelderland, te Arnhem. Meerkamp van Embden, Mr. A. (I), Rijksarchivaris in Zeeland en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Zeeland, te Middelburg. Meilink, Dr. P. A. (I), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Moll, Dr. W. (I), archivaris der gemeente 's-Gravenhage. Molsbergen, Dr. E. C. Godée, Landsarchivaris van Nederlandsch Oost- Indië te Batavia. Moojen, J. K. (II), commies aan het gemeente-archief te Amsterdam. Moquette, Mej. Dr. H, C. H. (I), adjunct-archivaris (hoofdcommies) aan het gemeente-archief te Rotterdam. Mijnssen, Mr. J. A. G. Verspyck, secretaris (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Oldewelt, Mr. W. F. H. (I), adjunct-archivaris der gemeente Amsterdam. Oltmans, A. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Overvoorde, Mr. Dr. J. C. (I), archivaris der gemeente Leiden. Poelman, Dr. H. A. (I), Rijksarchivaris in Groningen, tevens belast met de waarneming van die functie in Drente en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Groningen en in Drente, te Groningen. Pol, E. J. van de (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Regt, W. M. C„ archivaris der gemeente Alphen a/d. Rijn. 5 Riemsdijk, J. van (II), te Teteringen. Rosmalen, P. J. van (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Schilfgaarde, Mr. A. P. van (I), belast met de inventariseering van het archief van het huis Bergh, te Arnhem. Schoengen, Dr. M. (I), Rijksarchivaris in Overijsel en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Overijsel, te Zwolle. Schuylenburg, Mr. W. C. (I), archivaris der gemeente Utrecht, Sigal jr., M. C. (II), archivaris der gemeente Vlaardingen. Smit, J. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Smit, Mr. J. P. W, A. (I), Rijksarchivaris in Noord-Brabant en provin ciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Noord-Brabant, te 's-Hertogenbosch. Soest, Mej. M. J. van (II), commies aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Stadermann, G. (II), ambtenaar aan het Departement van Financiën, te 's-Gravenhage. Unger, Dr. W. S. (I), archivaris der gemeente Middelburg. Ven, Dr. A. J. van de (I), chartermeester bij de provinciale inspectie van de gemeente- en waterschapsarchieven in Gelderland, te Arnhem. Venne, J. M. van de (II), commies aan het Rijksarchief in Limburg, te Houthem (L.). Verburgt, Mr. Ds. J. W. (I), adjunct-archivaris der gemeente Leiden. Vermaas, Dr. C. R. (II), archivaris der gemeente Schiedam. Versprille, Mej. A. J. (II), archivaris van de Godshuizen te Middelburg. Visscher, Mej. R. (II), archivaris der gemeente Leeuwarden. Waerden, M. van der (II), archivaris der gemeente Eindhoven. Welcker, Mej. C. J. (II), archivaris der gemeente Kampen. Wiersum, Dr. E. (I), archivaris der gemeente Rotterdam. IJperlaan, Mej. J. (II), eerste assistente aan het gemeente-archief te Delft. Zeper, Dr. S. A. Waller (I), Rijksarchivaris in Friesland en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Friesland, te Leeuwarden. Zwarts, Jac. (II), te Utrecht. Cuvelier, Dr. J., Algemeen Rijksarchivaris van België, te Brussel. Graham Botha, C., Hoofd van het archiefwezen in de Unie van Zuid Afrika, te Kaapstad. Keussen, Prof. Dr, H., oud-archivaris der stad Keulen. CORRESPONDEERENDE LEDEN

Nederlandsch Archievenblad | 1928 | | pagina 8