4 Kesper, Dr. L. A, (I), oud-archivaris der gemeente Gouda, te 's-Gra- venhage. Knappert, H. E. (II), archivaris der gemeente Haarlem. Kramer, Prof. Dr. F. L, Directeur van het Hu.sarchief van H. M. de Koningin, te 's-Gravenhage. Kruyff, L. (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Noordbraba te 's-Hertogenbosch. Kuffeler, F. C. van der Meer van (II), adjunct-commies aan het gemeente archief te 's-Gravenhage. IU Lammerts, M. D. (II), klerk aan het Rijksarchief in Zeeland te Middelburg. Lasonder, Dr. L. W. A. M. (I), archivaris van de Ned. Flervormde Kerk, te 's-Gravenhage. Levssius ]hr Mr. Th. van Rheineck (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Zuidholland, te Voorburg. Lonsain, B. (II), commies aan het Rijksarchief in Groningen, te Uro- Lug'ard jr., G. j. (II), archivaris der gemeente Schoonhoven, te s-Gra- venhage. Makkink Ds. H. (II), adjunct-archivaris der gemeente Alkmaar. Martens van Sevenhoven, Jhr. Mr. A. H. (II), Rüksarch.vans ,n Gel- derland, en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschaps archieven in Gelderland, te Arnhem. Meerkamp van Embden, Mr. A. (1), Rijksarchivaris ,n Zeeland, en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Zeeland, te Middelburg. u „r Meilink, Dr. P. A. (0, archivaris aan het Algemeen R»ksarch.et, te 's-Gravenhage. Moll Dr. W. (I), archivaris der gemeente s-Gravenhage. Molsbergen, Dr. E. C. Godée, Landsarchivaris te Batavia Moojen, j. R. (ID, commies aan het gemeente-archief, te Amsterdam. Moguette, Mej. Dr. H. C. H. (I), adjunct-archivaris (hoofdcommies) aan het archief der gemeente Rotterdam. Mijnssen, Mr. J. N. G. Verspyck, secretaris (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief te 's-Gravenhage. Oldewelt, Mr. W. F. H. (1), hoofdcommies aan het gemeentearchief te Amsterdam. Overvoerde, Mr. Dr. j. C. (I), archivaris der gemeente Leiden. Poelman Dr. H. A. (D, Rijksarchivaris in Groningen en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Groningen, tevens belast met de waarneming dezer beide functies ,n de pro vincie Drente, te Groningen. 5 Pol, E. j, van de (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Regt, W. M. C. (II), archivaris der gemeente Alphen a/d Rijn. Riemsdijk, van (II), te Schiedam. Rosmalen, Pj. van (II), hoofdcommies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Schilfgaarde, Mr. A. P. van (I), belast met de inventariseering van het archief van het huis Bergh, te Arnhem. Schoengen, Dr. M. (I), Rijksarchivaris in Overijsel, te Zwolle. Schuylenburg, Mr. W. C. (I), archivaris der gemeente Utrecht. Sigal jr., M. C. (II), archivaris der gemeente Vlaardingen. Smit, j. (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Smit, Mr. J. P, W. A. (I), Rijksarch ivaris in Noordbrabant en provin ciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Noordbrabant, te 's-Hertogenbosch. Soest, Mej. M. j. van (II), adjunct-commies aan het Rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Unger, Dr. W. S. (I), archivaris der gemeente Middelburg. Ven, Dr. A j. van de (I), chartermeester bij de provinciale inspectie van de gemeente- en waterschapsarchieven in Gelderland, te Arnhem. Venne, J. M. van de (II), commies aan het Rijksarchief in Limburg, te Maastricht. Verburgt, Ds. Mr. J. W. (II), adjunct-archivaris der gemeente Leiden. - Vermaas, Dr. C. R. (II), archivaris der gemeente Schiedam. Visscher, Mej. R. (II), archivaris der gemeente Leeuwarden. Waerden, M. van der (II), archivaris der gemeente Eindhoven. Welcker, Mej. C. j. (II), archivaris/ der gemeente Kampen. Wiersum, Dr. E. (I), archivaris der gemeente Rotterdam. Wijhe, J. M. van (II), te 's-Gravenhage. IJperlaan, Mej. j. (II), assistente aan het gemeente-archief te Delft. Zeper, Dr. S. A. Waller (I), Rijksarchivaris in Friesland, en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Friesland, te Leeuwarden. Zwarts, jac. (II), te Utrecht. Luvelier, Dr. Algemeen Rijksarchivaris van België, te Brussel. Liraham Botha, C., Hoofd van het archiefwezen in de Unie van Zuid- Afrika, te Kaapstad. Keussen, Prof. Dr. H„ archivaris der stad Keulen. Laer, A. j. F. van, archivaris van den Staat New-York, te Albany, CORRESPONDEERENDE LEDEN:

Nederlandsch Archievenblad | 1926 | | pagina 8