2 Vertegenwoordigster uit het afdeelingsbestuur I. Mei. Dr. S. W. A. Drossaers. Vertegenwoordiger uit het afdeelingsbestuur II. N. M. Dresch. Gewone leden Acquoy, Mr. (1), archivaris der gemeente Deventer. Arntzenius, W. N. (II), conservator aan het gemeente-arcruet te 's-Gravenhage. Asberg, J. H. E. (II), ambtenaar ter secretarie, belast met het beheer van het oud-archief der gemeente Bergen op Zoom. Bakker, G. Murray, oud-archivaris der gemeente Zaandam, te Amsterdam. Been, J. H. (II), archivaris der gemeente den Briel. Berends, P. (II), oud-hoofdcommies aan het Algemeen Ri|ksarchiet, te 's-Gravenhage. Berlage, Mei. G. (II), te Deventer. Bondam, Mr. A. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Gelderland, te Velp Md.). Bonder, H. (II), adiunct-commies aan het Rijksarchief in Drente, te Assen Bouricius, Mr. L. G. N. (I), archivaris der gemeente Delft, te Ri|swi|k (Z.-U.). Breen Dr. C. (1), archivaris der gemeente Amsterdam. Breesnee, Mei. Mr. G. H. C. (I), chartermeester (commies) aan het Al gemeen Rijksarchief, te s-Gravenhage. Brouwer, H. (II), adiunct-commies aan het Algemeen Ri|ksarchiet, te 's-Gravenhage. t Brouwer, J. A. (I), chartermeester (commies) aan het Ri]ksarchiet in Groningen, te Haren (Gr.). Bussy, Dr. A. Ie Cosquino de (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Utrecht, te Hilversum. Bijleveld, W. J. J. C. (11), oud-adiunct-archivaris der gemeente Leiden, Bijlsma, Dr. R. (1), archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Coster, Dr. H. P. (I), archivaris der gemeente Groningen. Dalen,'). L. van (II), archivaris der gemeente Dordrecht. Dommisse, C. P. oud-archivaris der gemeente Vlissingen, burge meester van Maassluis. Doornbosch, P. H. Meekhoff (II), archivaris van het waterschap Huns.ngo, te Baflo. Doppler, Dr. P. (I), Rijksarchivaris in Limburg, en provinciaal inspecteur van dé gemeente- en waterschapsarchieven in Limburg, te Maastricht. Dresch, N. M. (II), archivaris der gemeente Alkmaar. Drossaers, Mej. Dr. S. W. A. (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. 3 Lbeling, H. M. (II), archivaris der gemeente 's-Hertogenbosch. Ebell, Mr, C. C. D. (I), archivaris aan het Algemeen. Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Enschedé, j. W., oud-adjunct-archivaris der gemeente Haarlem, te Overveen. Faille, R. D. Baart de la (I), chartermeester (hoofdcommies) aan het Rijksarchief in Noordholland, te Haarlem. Felix, Mej. Dr. D. A. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Fruin, Prof. Mr. R. (I), Algemeen Rijksarchivaris, te 's-Gravenhage, Geesink, J. (II), hoofdcommies aan het Rijksarchief in Overijsel, te Zwolle. Gimberg, (II), archivaris der gemeente Zutphen. Goede, G. de, archivaris van het waterschap „De Purmer", te Wijdenes. Gonnet, C. J. (I), oud-Rijksarchivaris in Noord-Holland, te Haarlem. Uoossens, Dr. W. H. (I), chartermeester (commies) aan het Rijks archief in Limburg, te Maastricht. Graswinckel, Jhr. Mr. D. P. M. (I), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Grol, H. G. van (II), archivaris der gemeente Vlissingen. Hart, A. 't (II), commies aan het Algemeen Rijksarchief, te 's-Gravenhage. Hazewinkel, Mr. H. C. (I), chartermeester aan het gemeente-archief te Utrecht. Heeres, Prof. Mr. j. E., oud-adjunct-archivaris aan het Algemeen Rijks archief, te 's-Gravenhage. Heeri nga, Dr. K. (I), Rijksarchivaris in Utrecht, en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschapsarchieven in Utrecht, te Utrecht, Heerma van Voss, Dr. A. L. (1), chartermeester (commies) aan het Rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden. Hoefer, F. A. (II), archivaris der gemeente Hattem. Hollestelle, C. (II), archivaris der gemeente Tholen. Huges, Dr. j. (I), oud-archivaris der gemeente Gouda, te Gouda. Hullu, Dr. J. de (I), oud-archivaris aan het Algemeen Rijksarchief, te L^adzand. Jonge van Ellemeet, Jhr. Mr. B. M. de (I), Rijksarchivaris in Noord holland, en provinciaal inspecteur van de gemeente- en waterschaps archieven in Noordholland, te Bloemendaal. Joosting, Mr. J. G. C. (I), oud-Rijksarchivaris in Groningen, te Haren (Gr.), Kapteyn, P. J. (II), oud-hoofdcommies aan het gemeente-archief te Amsterdam, te Hilversum. Kernkamp, W. oud-archivaris der gemeente Edam, te Edam.

Nederlandsch Archievenblad | 1926 | | pagina 7