2 Bijlsma, Mr. R., hoofdcommies aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gra- venhage. Bondam, Mr. A. C., rijksarchivaris in Gelderland en archivaris der gemeente Arnhem. Bouricius, Mr. L. G. N., archivaris der gemeente Delft. Breen, Dr. J. C., adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Amsterdam. Bruggen, L. van, archivaris der gemeente Goes. Bruining, Mej. C. E. C., archivaris der gemeente Alkmaar. Bussy, Mr. A. Ie Cosquino de, commies aan het rijksarchief in Utrecht, te Utrecht. Coster, Dr. H. P., commies aan het rijksarchief in Noordbrabant, te 's-Hertogenbosch. Dalen, J. L. van, archivaris der gemeente Dordrecht. Doppler, Dr. P., hoofdcommies aan het rijksarchief in Limburg, te Maastricht. Dresch, N. J. M., archivaris der gemeente Schiedam. Drossaers, Mej. Dr. S., adjunct-commies aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Ebeling, H. J. M., archivaris der gemeente 's-Hertogenbosch. Ebell, Mr. C. C. D., archivaris aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gra- venhage. Faille, R. D. Baart de la, adjunct-commies aan het rijksarchief in Noord holland, te Haarlem. Flament, A. J. A., rijksarchivaris in Limburg, te Maastricht. Fruin, Prof. mr. R., Algemeen rijksarchivaris, te 's-Gravenhage. Gelder, Dr. H. E. van, archivaris der gemeente 's-Gravenhage. Gimberg, J., ambtenaar aan het gemeentearchief te Zutfen. Gonnet, C. J., rijksarchivaris in Noorholland, te Haarlem. Goossens, Dr. J. W. H., archivaris der gemeente Maastricht. Grol, H. G. van, archivaris der gemeente Vlissingen. Heeringa, Dr. K., rijksarchivaris in Zeeland, te Middelburg. Hoefer, F. A., archivaris der gemeente Haarlem. Hoogendijk, J., archivaris der gemeente Vlaardingen. Huges, Dr. J., archivaris der gemeente Gouda. Hullu, Dr. J. de, archivaris aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Jonge van Ellemeet, Jhr. mr. B. M. de, rijksarchivaris in Drenthe, te Assen. Joosting, Mr. J. G. C., rijksarchivaris in Groningen, te Groningen. Knappert, H. E., archivaris der gemeente Haarlem. Kool, Mr. J. W., adjunct-archivaris der gemeente Haarlem. Kramer, Prof. dr. F. J. L., directeur van het huisarchief van H. M. de Koningin, te 's-Gravenhage. Lasonder, Dr. L. W. A. M., archivaris aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. 3 Leyssius, Jhr. mr. Th. van Rheineck, commies aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Martens van Sevenhoven, Jhr. mr. A H., commies aan het rijksarchief in Gelderland, te Arnhem. Meerkamp van Embden, Mr. A., commies aan het rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Meilink, Dr. P. A., hoofdcommies aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Meurs, Mr. P. A. N. S. van, archivaris aan het Algemeen rijksarchief, te 's-Gravenhage. Moll, Mr. W., adjunct-commies aan het gemeentearchief te 's-Gravenhage. Moquette, Mej. Dr. H. C. H., adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Rotterdam. Muller Fz., Dr. mr. S., rijksarchivaris in Utrecht en archivaris der gemeente Utrecht. Overvoorde, Mr. dr. J. C., archivaris der gemeente Leiden. Poelman, Dr. H. A., commies aan het rijksarchief in Groningen, te Groningen. Schevichaven, H. D. J. van, archivaris der gemeente Nijmegen. Sehoengen, Dr. M., rijksarchivaris in Overijsel, te Zwolle. Schuylenburg, Mr. W. C., commies-chartermeester aan het gemeentearchief van Utrecht. Smit, Mr. J. P. W. A., rijksarchivaris in Noordbrabant, te 's-Hertogenbosch. Swaving, W. O., archivaris der gemeente Middelburg. Veder, Mr. W. R archivaris der gemeente Amsterdam. Visscher, Mej. R., archivaris der gemeente Leeuwarden. Waard, C. de, adjunct-commies aan het rijksarchief in Zeeland, te Middelburg. Wiersum, Dr. E., archivaris der gemeente Rotterdam. Zeper, Dr. S. A. Waller, commies aan het rijksarchief in Friesland, te Leeuwarden. Buitenoewone leden Bakker, G. Murray, oud-archivaris der gemeente Zaandam, te Amsterdam. Bruinvis, C. W., oud-archivaris der gemeente Alkmaar, te Alkmaar. Bussy, 1. J. de, oud-archivaris der gemeente Deventer, hoogleeraar te Amsterdam. Dommisse, C. P. J., oud-archivaris der gemeente Vlissingen, burgemeester van Maassluis. Enschedé, J. W., oud-adjunct-archivaris aan het gemeentearchief van Haarlem, te Amsterdam. Gratama, Mr. S., oud rijksarchivaris in Drente, raadsheer in den Hoogen raad der Nederlanden, te 's-Gravenhage.

Nederlandsch Archievenblad | 1917 | | pagina 7