50 51 PLAATS. Archief in een af zonderlijk gebouw? Zoo niet, waar dan? Enschede Goor Hengelo Kampen Ommen (stad en ambt) Steenwijk. Vollenhove Zwolle Appingedam neen neen neen neen Sassepoortentoren met het rijksarchief. neen gedeeltelijk op het raadhuis, oud-archief door elkaar in een kast op den zolder nieuw in kasten ter secretarie, gemeentehuis. benedenverdieping van het oude raadhuis. in het stadhuis (lag vroeger verspreid op zolder). in het gemeentehuis. in het gemeentehuis. in het raadhuis in ver schillende localen. Bewaarplaats brandvrij Delfzijl Veendam Winschoten Assen. Coevorden Emmen. neen neen neen in het gemeentehuis. 3 localen in het ge meentehuis. ten gemeentehuize. allerminst brandvrij. neen gedeeltelijk in een brandkluis. de charters en oudste H. S. in den schepen toren van het oude raadhuis brandvrij, neen gedeeltelijk in een brandvrije kluis, grootste deel in niet brandvrije localen. neen Gedeeltelijk elders? gedeeltelijk elders (voldoende brandvrij). neen sommige (de belang rijkste) stukken naar Zwolle in bruikleen. neen brandvrij. neen gedeeltelijk brandkluis brandvrije kluis. ja, (de gerichtsboeken en dergelijke in het rijksarchief te Gro ningen ook de reke ningen van het Wold- zijlvest en zijlvest Oling en Damster hamrik). neen neen neen registers burgerlijke stand en bevolking in een brandkluis. tot 1851 in het rijks archief te Assen, neen Rechterlijk archief in bruikleen terug? neen neen Notarieel archief in bruikleen terug? Wenschen. neen neen zijn in de Sasse poortentoren. neen neen hebben niet bestaan. neen bestaan hier niet. neen neen Er is geen gelegenheid voor fatsoenlijke berging. In verband inet de vermeerde ring van boekenkasten zal een groot deel van het archief op nieuw geïnventariseerd worden. ja

Nederlandsch Archievenblad | 1910 | | pagina 31