48 49 PLAATS. Archief in een af Zoo niet, waar dan? Bewaarplaats Rechterlijk archief Notarieel archief zonderlijk gebouw? brandvrij Gedeeltelijk elders? in bruikleen terug? in bruikleen terug? Wenschen. Amerongen neen ter secretarie. neen neen Amersfoort in het gemeentehuis. brandvrij. neen neen neen Montfoort in een der vertrekken van niet brandvrij. rechterlijk archief in ja „Mijn ideaal zou zijn een het raadhuis (tevens bur bruikleen aan het rijk. „brandkluis voor het archief". gemeesterskamer) oude doopboeken in de kast op de secretarie. Rhenen neen alles in het raadhuis. volstrekt niet, in de wo neen neen ning van den gemeente bode kan gemakkelijk brand ontstaan. Utrecht ja ja, zonder kluis. nieuw archief (na 1814) ja ja ten stadhuize. Wijk bij Duurstede neen in kasten op de burge neen ja, rechterlijk archief. neen neen meesterskamer. Zeist neen in het raadhuis. ja (brandkluizen). neen Bolsward in een kamer boven de waag, in verbin ding met het raadhuis. Dockum neen in het gemeentehuis neen neen neen neen Er is onvoldoend doelmatige Franeker neen in het stadhuis. neen neen neen ruimte. Harlingen neen kamer (steenen wanden, neen neen neen steenen vloer) le ver dieping gemeentehuis. Leeuwarden neen stadhuis. neen, doch gegronde gedeeltelijk nieuw ja neen - hoop, dat bij de ver archief (grootendeels bouwing van het stad dubbelen). huis een brandvrij archief zal worden gesticht. Stavoren neen in het gemeentehuis neen neen oud-archief in een afzon derlijke kast. Workum neen in het stadhuis, gedeel neen neen neen telijk raadzaal, gedeel telijk secretarie. Ijlst neen in het gemeentehuis. neen neen Goede zorg gevvenscht. Secretaris heeft vaak te veel Almelo (stad) neen in het gemeentehuis in brandkluis voor de neen neen andere drukte. verschillende vertrekken. registers en stukken van den burgerlijken stand, Deventer neen ten stadhuize. ja bestaan niet.

Nederlandsch Archievenblad | 1910 | | pagina 30