44 PLAATS. Archief in een af zonderlijk gebouw? Zoo niet, waar dan? Bewaarplaats brandvrij Alkmaar Amsterdam Beverwijk. Bussum. Edam. Enkhuïzen Haarlem Helder Hilversum Hoorn Medemblik Monnikendam Naarden Purmerend een nagenoeg vrij staand afzonderlijk gebouw, slechts aan een smalle zijde met het museum ver bonden, oud-archief, neen neen neen afzonderlijke vleugel van het raadhuis, neen neen neen neen neen na regeling zal het oud-archief worden bewaard in een locaal boven de Kaaswaag. nieuw-archief ten stadhuize. raadhuis. in het gemeentehuis, in een locaal van het stadhuis. in het raadhuis, het weinige dat bij den brand d.d. 1766 is gered, en het jonger archief in houten kasten op een moei lijk bereikbaren zolder voor een klein deel in een steenen politie-cel (buiten gebruik) gelijkvloers iets beter bewaard, gedeeltelijk op den zolder boven de raadzaalvoor een klein gedeelte in een secreet-locaal ten stadshuize. op den zolder van het raadhuis in 15 kasten. ten stadhuize. op den zolder van het raadhuis. neen neen neen het stadhuis staat echter op zich zelf en wordt niet bewoond; het brandgevaar is dus gering. neen neen neen neenbij de secretaris is een brandkluis. in geen geval brandvrij. neen 45 Gedeeltelijk elders? Rechterlijk archief in bruikleen terug? Notarieel archief in bruikleen terug? Wenschen. neen neen gedeeltelijk in 's rijks archief te Haarlem. ja neen nog niet. neen neen neen ja neen nog niet, maar is toegezegd, neen neen neen neen thans te Haarlem (rijks archief) ter inventari- seering. neen neen neen neen neen

Nederlandsch Archievenblad | 1910 | | pagina 28