42 43 Archief in een af Bewaarplaats Gedeeltelijk elders? Rechterlijk archief Notarieel archief PLAATS. zonderlijk gebouw? Zoo niet, waar dan? brandvrij in bruikleen terug? in bruikleen terug? W enschen. Leiden !813-'80 (gedeeltelijk ja ja ja op het raadhuis). Ja Loosduinen neen op zolder. Maassluis op 2 plaatsen in het raadhuis. neen neen neen Naaldwijk neen in het gemeentehuis. archief gedeeltelijk in brandkluis, gedeeltelijk in niet brandvrije kamer. - neen neen neen Noordwijk neen in het gemeentehuis. neen, alleen de kerkelijke neen neen neen registers in brandkluis. „het minder belangrijk „gedeelte in een kluis „op het raadhuis"? Oudewater in fraaie eikenkasten op den raadzaal. niet brandvrij, maar goed geborgen en gemakkelijk te bereiken. neen neen Ridderkerk in een behoorlijk brandvrij locaal in het zeer onlangs nieuw gebouwde gemeentehuisen neen neen neen Het archief is over het al gemeen niet van bizondere waarde of inhoud. gedeeltelijk in een brandkluis op de secretarie. Rotterdam ja ja raadhuis en andere ge ja, behalve die van ja, behalve (tot nog meentelijke administra tie-gebouwen. Delfshaven. toe) die van Charlois en Katendrecht. Schiedam ja niet brandvrij. nieuw archief (zonder neen, (doch eerlang neen juiste grens) in het raadhuis. te wachten). Schoonhoven. neen in het benedengedeelte van het raadhuis. neen neen neen Sliedrecht neen in het gemeentehuis. neen neen neen neen Vianen ja in een locaal aan de neen op verschillende tijden secretarie alhier. is van het oud-archief zeer veel afgestaan aan het Algemeen rijks archief. Gevraagd is van rijkswege het oud archief na te gaan tot 1900 en op kosten van het rijk. Vlaardingen neen oud-archief in brandkluis nieuw-archief in de archief kamer en in kasten op de kamer van den secretaris. neen Voorburg neen in een locaal van het gemeentehuis. neen, doch de oude doopboeken enz. in de neen neen neen brandkast. rechterlijk archief in Woerden in een gedeelte van het geheel brandvrij. neen neen raadhuis. den Haag.

Nederlandsch Archievenblad | 1910 | | pagina 27