38 PLAATS. Archief in een af Bewaarplaats zonderlijk gebouw? Zoo niet, waar dan brandvrij Doesburg neen in het gemeentehuis. neen doch het gebouw is niet bewoond. Doetinchem (stad) in het gemeentehuis. grootendeels in een brandkluis, het overige in kasten. Ede neen Elburg neen neen neen Groenlo neen in het gemeentehuis. neen Harderwijk neen in het gemeentehuis. neen Hattem neen in het gemeentehuis. neen; maar er is een brandkast voor het Nijmegen belangrijkste. neen in 2 zalen van het neen raadhuis. Rheden neen in het sous-terrein van ja het gemeentehuis; de registers van den burger lijken stand in brand- kluizen. Tiel neen in het gemeentehuis. neenalleen de charters en burgerlijke stands- registers worden in brandkasten bewaard. Wageningen ja, (boven het weinig gevaar voor waaggebouw). brand. Winterswijk neen in het gemeentehuis. neen Bodegraven neen ter secretarie en raad neen, doch dit jaar zal kamer. voor het archief een brandkluis worden gebouwd. 39 Gedeeltelijk elders? Rechterlijk archief in bruikleen terug? Notarieel archief in bruikleen terug? Wenschen. oud-archief in 1897 in bruikleen gegeven aan het rijksarchief in Gelderland. neen oud-rechterlijk archief naar rijksarchief in Gelderland, oude stukken in het rijksarchief in Gel derland. rijksarchief Gelderland. neen neen neen neen neen neen oudste stedelijke privi legiën enz. in een kast (de Blok), die deel uit maakt van het gemeen lijk museum dat onder afzonderlijk beheer staat. ja niet gewenscht wegens plaatsgebrek. Het salaris is zeer voldoende voor hetgeen geëischt wordt. neen oud rechterlijk archief op rijksarchief te Arnhem. neen neen neen De secretaris betreurt, dat de raad geen gelden beschik baar stelt voor eene regeling. Hij zelf en zijne ambtenaren werken aan de regeling, die door gebrek aan tijd echter zeer langzaam vordert. Jff\ i

Nederlandsch Archievenblad | 1910 | | pagina 25