Bijlage Over de auteurs Dr. A.C.V.M. (Herman) Bongenaar studeerde Semitische Talen en Culturen, hoofdvak Assyriologie, aan de Rijksuniversiteit Leiden en promoveerde aldaar op het spijkerschriftarchief van een Babylonische tempel uit de 7e-5e eeuw v.Chr. Momenteel is hij werkzaam als inventarisator van externe archieven bij het Gemeentearchief Amsterdam. Tevens is hij in de laatste fase van de opleiding Archiefwetenschappen aan de UvA. W. M. (Wendy) Duff is sinds 1997 assistant professor aan de faculteit Informatiewetenschappen van de Universiteit van Toronto. Ze doceert er records management, electronic records management en archival description. Zij promoveerde aan de Universiteit van Pittsburg en was aan deze universiteit projectcoördinator van het Electronic Recordkeeping Project. Vóór haar promotie werkte ze meer dan tien jaar in archieven en bibliotheken. T.R.M. (Tamara) Groot is sinds oktober 2003 archivaris semi-statisch archief bij de Provincie Fryslan. Daarvoor behaalde zij aan de Hogeschool van Amsterdam het diploma Informatiedienstverlening en -Management en Archivistiek B. Haar afstudeerscriptie "Naar een digitale zoektocht" werd door het MIM uitgeroepen tot het beste afstudeerproject van het jaar 2003 en bekroond met de Duparcprijs. C.A. (Catherine) Johnson is sinds vorig jaar assistant professor aan de School of Information Studies van de Universiteit van Wisconsin - Milwaukee. Ze promoveerde in de informatiewetenschappen aan de Universiteit van Toronto. In haar onderzoek gaat haar belangstelling vooral uit naar de manier waarop kansarme groepen en in het bijzonder de armen in ontwikkelingslanden informatie zoeken. Drs. P. (Paul) Post is gediplomeerd archivaris en werkzaam bij Theater Instituut Nederland als hoofd van de afdeling Kennis en Informatie en vanuit die functie (mede-)verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de website en de database van het Theater Instituut. Drs. R. (Reijer) Rutgers is sinds 1996 werkzaam in het archief van De Nederlandsche Bank te Amsterdam, vanaf 2002 als beleidsmedewerker. Eerder werkte hij in het archief van de Amsterdamse GG&GD. Drs. A.R.M. (Sandra) Sacher-Flaat studeert archiefwetenschap aan de Universiteit van Amsterdam en verwacht in juni 2005 af te studeren. Eerder studeerde zij geschiedenis aan de Rijksuniversiteit Leiden. Sinds juni 2001 is zij werkzaam bij het Nationaal Archief. 241

Jaarboeken Stichting Archiefpublicaties | 2002 | | pagina 122