Burgerlijke Stand Maria Louwerse-Zimmerman Geboren: Heb je een levensmotto? Of 'iets' wat je leven bijzondere zin geeft? 'Met ingang van juni 2013 is het Regionaal Archief Leiden met het Team Monumenten en Archeologie van de gemeente Leiden samen verder gegaan als Erfgoed Leiden en Omstreken. Met Museummolen De Valk loopt een proef. Enkele medewerkers zijn van het ene in het andere team geplaatst. We proberen elkaars vak en specialisme te begrijpen en nieuwe kennis te genereren. Door zo'n fusie ben je altijd bang dat het archief ondergesneeuwd dreigt te raken. Het is een kwestie van gewenning.' 'Mijn doel voor het leven is om er het beste van te maken en positief te blijven.' opgenomen. Helaas heb ik weinig tijd om een goed boek te lezen. Het klinkt misschien gek maar ik hou van klussen. Mijn echtgenoot grapt weleens tegen vrienden dat hij niet weet wat hij mij voor Moederdag nog moet geven. Ze heeft een workmate, gereedschapskist, elektrische boormachine, schuurmachine Welke eigenschap herken je in jezelf die als een ongeschreven regel thuis werd gehanteerd? Tussen de Indonesische rijstvelden, juli 2008. Naam: 24 januari 1956 Geb oo Djakarta, Indonesië Burgerlijke staat: gehuwd met Wil Louwerse, twee studerende kinderen: Lara (23) en Edgar(21) Opleiding: SOD-I en II, VVA, Bestuursacademie/ AJZ, Middle Management Werk: archiefinspecteur Hobby's: uiteenlopende interesses en bezigheden In gepaste kledij voor een Balinese tempel, juli 2008. 'Ik lees elke dag wel ergens een tegeltjeswijsheid. Als ik er een uit zou moeten pikken is het: de zon in het water kunnen zien schijnen. Ik hoop iedere dag dat ik iets voor een ander kan betekenen.' Regionaal Archief Leiden is onlangs opgegaan in ELO. Is er veel veranderd voor de medewerkers? Heb je nog een stip op de horizon? Wat wil je bereiken? Fransien Smeets redacteur Archieven blad en collectiebeheerder Gemeente archief Weert. 'Niet zeuren maar doen en afmaken als je aan iets begint.' nummer 2 2014 37

Archievenblad | 2014 | | pagina 37