GELDER.S AR.CHIEF Wij verzorgen opslag beheer van Historische archieven - Archiefruimte en archiefbewaarplaats (Archiefregeling 2009) - Opslag vanaf één strekkende meter - Quarantaineruimte voor veilige inname - Calamiteitenservice bij contaminatie - Service 24/7, 365 dagen per jaar - Inname aflevering door heel NL - Scanning on Demand T 0548 - 63 12 12 E info@vada.nl W www.vada.nl (minimaal 24 uur per week) Het Gelders Archief is een van de grootste erfgoedinstellingen van Oost-Nederland. De focus van de organisatie ligt de komende jaren op het online toegankelijk maken van de collectie en de ontwikkeling van een digitaal depot. Het Gelders Archief werkt voor het Rijk, de provincie Gelderland en de gemeenten Arnhem, Renkum, Rheden, Rozendaal en Overbetuwe. Het Gelders Archief is op zoek naar een De afdeling Collectie draagt zorg voor: - Het toegankelijk maken van de archieven, de topografisch-historische atlas en de bibliotheek; - Het digitaliseren en beschrijven van de beeld- en geluidscollectie ten behoeve van de beeldbank; - Het inhoudelijk applicatiebeheer van het archiefbeheerssysteem; - De controle op het interne databeheer; - De verwerving van archieven en collecties; - Het toezicht op het archiefbeheer bij de gemeentelijke partners van het Gelders Archief. Op korte termijn komt hier het inrichten en beheren van een e-depot, voor de opslag van digitaal archief, bij. Als Manager Collectie geef je integraal leiding aan de afdeling collectie en bepaal je mede het beleid op de diverse aangegeven terreinen. Functie-eisen - Afgeronde WO-opleiding archiefwetenschappen, inclusief diploma archivistiek A; - Aantoonbaar ruime leidinggevende ervaring; - Aantoonbare ervaring in projectmanagement; - Affiniteit met de geschiedenis van Gelderland. Competenties - Initiatiefrijk, resultaatgericht en besluitvaardig; - Gezaghebbend, overtuigend en motiverend; - Communicatief en sociaal vaardig; - Het vermogen te leren van en aan te passen aan snel veranderende omstandigheden. Arbeidsvoorwaarden Het Gelders Archief volgt de CAO van de gemeente Arnhem. De functie is gewaardeerd op schaal 12 (maximaal 5.105,- bruto per maand). Inschaling geschiedt op basis van kennis en ervaring. Het betreft een tijdelijke aanstelling voor de duur van 3 jaar. Het is de intentie om het dienstverband bij gebleken geschiktheid om te zetten naar een vaste aanstelling. Zie voor meer informatie www.geldersarchief.nl/organisatie/vacature-manager-collectie

Archievenblad | 2013 | | pagina 46