Archivaris/Beleidsmedewerker Informatie (voor 36 uur per week) Putten is een groen, gastvrij en ondernemend dorp op de Veluwe met ruim 23.500 inwoners. Putten ligt centraal en is goed bereikbaar. De ruim 160 medewerkers zetten zich in om het beleid van het gemeentebestuur uit te voeren en om op een klantgerichte wijze de inwoners van Putten te informeren en te begeleiden bij verzoeken. Gemeente Putten zoekt voor de afdeling Interne Zaken een enthousiaste collega voor de functie: Wat wordt je functie Het beheren en ontsluiten van de gemeentelijke archieven en het toezicht houden bij het vormen van moderne archieven. Het ontwikkelen van informatie- en archiefbeleid op basis van landelijke en regionale kaders. Het adviseren en rapporteren aan het college van burgemeester en wethouders, de gemeenteraad en de provinciale archiefinspectie. Het maken van beleidsadviezen en het in werking zetten van informatie- en archiefbeleid. Het verrichten van (project)werkzaamheden als bewaken van voortgang, kwaliteit en budgetten. Het ondersteunen van werkgroepen, collega's en bezoekers bij informatieverzoeken. Het ordenen en bewaren/vernietigen van (digitale) bestanden en realiseren van digitale bewaarmethoden (recordmanagement). Wat heb je nodig voor de functie Diploma Archivistiek B aangevuld met opleiding(en) in digitaal informatiemanagement. Aantoonbare ervaring op HBO werk- en denkniveau. Kennis van collectievorming en ontsluitingsmethoden. Ervaring met diverse registratiesystemen, metadatamodellen en documentmanagement. Ervaring met het beheer van fysieke en digitale archieven en met digitaliseringtrajecten. Welke vaardigheden bezit je Je bent nauwkeurig, besluitvaardig en zorgvuldig. Je bent communicatief vaardig, zowel mondeling als schriftelijk. Je kunt zelfstandig werken, bent proactief en bewaart gemakkelijk het overzicht in complexe situaties. Wat ga je verdienen Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring en vindt plaats in aanloopschaal IX. Bij voldoende functioneren is na 2 jaar bevordering mogelijk naar schaal X (maximaal 3.819,00). Wat moetje doen Heb je belangstelling voor deze functie? Stuur dan voor 21 mei 2012 een mail (met CV) naar: vacatures@putten.nl. Wil je meer informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met mevrouw Janneke Goudswaard, telefoonnummer (0341)359680. Aquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Archievenblad | 2012 | | pagina 10