De gemeente Zutphen zoekt archiefmedewerkers m/v 36 uur per week noord-hollands archief Kijk op onze website www.zutphen.nl voor meer informatie over de aangeboden functies en de wijze waarop u kunt reageren. Het Noord-Hollands Archief is hét historisch informatiecentrum voor Noord- Holland, Kennemerland en Haarlem. De organisatie is ruim een jaar geleden ontstaan uit een fusie tussen het Rijksarchief in Noord-Holland en de Archiefdienst voor Kennemerland. Het Noord-Hollands Archief functioneert als rijksarchief in de provincie Noord-Holland en als regionaal archief voor twaalf aangesloten gemeenten. Het Noord-Hollands Archief telt circa vijftig medewer kers en is gevestigd op twee historische locaties in Haarlem. Samen trekken deze locaties jaarlijks ongeveer 12.000 bezoekers. De locatie aan de Jansstraat in het stadscentrum omvat de veertiende-eeuwse Janskerk, die op dit moment ingrijpend wordt verbouwd tot nieuw publiekscentrum. De nieuwe kantoorvleu gel en depotkelder zijn al gereed. De locatie gelegen aan de Kleine Houtweg krijgt een beperkte studiezaal en wordt benut voor beheer- en behoudactivitei- ten. Achter de schermen wordt hard gewerkt aan de integratie van archieven en collecties. Binnenkort wordt een nieuwe website in gebruik genomen: www.noord-hollandsarchief.nl. Het Noord-Hollands Archief is op zoek naar een: afdelingsmanager beheer (v/m) voor 36 uur per week Wat houdt de functie in: U bent als afdelingsmanager beheer verantwoordelijk voor het integraal management van uw afdeling, waartoe gerekend worden de werkprocessen: inspectie, acguisitie, relatiebeheer, toegankelijk maken, digitalisering en materieel beheer (in totaal circa vijftien medewerkers). U ontwikkelt het beleid van de afdeling en houdt u op de hoogte van de voor de werkprocessen relevante nieuwe ontwikkelingen, waaronder digitale toegankelijkheid en duurzaamheid. U participeert in het managementteam van het Noord-Hollands Archief en levert een bijdrage aan het beleid van de organisatie als geheel. Wat verwachten wij: U hebt een academisch werk- en denkniveau. Een vakgerichte postacademische opleiding, bij voorkeur Archivistiek A, is daarbij gewenst. U hebt relevante managementervaring, blijkend uit het vermogen om te kunnen inspireren, coachen, delegeren, plannen en organiseren. U beschikt over kennis van en inzicht in de relevante wet- en regelgeving en automatise- rings- en digitaliseringsontwikkelingen. U beschikt over uitstekende sociale en communicatie ve vaardigheden. U bent innovatief, creatief en resultaatgericht. U bent als teamplayer in staat een samenbindende rol binnen de organisatie te vervullen. U bent bereid buiten kantooruren te werken. U bent enthousiast, loyaal en integer. Wat bieden wij: Wij bieden u een afwisselende en uitdagende functie in een organisatie die volop in ontwikkeling is. Het salaris bedraagt, afhankelijk van ervaring, maximaal €4730,- per maand bij een volledige betrekking van 36 uur per week (schaal 12). Het Noord-Hollands Archief kent uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals kinderopvang, ouderschaps verlof, studiemogelijkheden, variabele werktijden en een reiskostenvergoeding op basis van het openbaar vervoer. Meer informatie: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de directeur van het Noord-Hollands Archief, drs. Lieuwe Zoodsma, tel. (023) 511 33 20 of (023) 517 27 00. Wanneer u geïnteresseerd bent in deze functie, kunt u uw sollicitatie tot uiterlijk 16 oktober richten aan het Noord-Hollands Archief, afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. Rob de Jong, postbus 511, 2003 PB Haarlem, onder vermelding van 'vacature afdelingsmanager beheer', of mailen naar rmjong@haarlem.nl. Een assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure.

Archievenblad | 2006 | | pagina 32