Werken aan een slimfvaardig en creatief Nederland n n 0 N D R 3 S M L T U U R N 3 1 3 C H A Dordrecht archiefinspecteur m/v Dit is Dordrecht...dichterbij dan je denkt! Ti ÜJ CO O. Werken bij hetVtflA Als je verder denkt Het Stadsarchief maakt deel uit van de sector Cultuur en werkt samen met het Bureau Monumentenzorg en Archeologie aan de vorming van een Regionaal Cultuurhistorisch Centrum (RCC),'waarin ook de publieksactivitei ten van beide instellingen worden ondergebracht. Het cultureel erfgoed van Dordrecht is uniek en van buitenge wone kwaliteit en speelt een cruciale rol in de verdere ontwikkeling van citymar- keting, cultuurtoerisme en economie van de stad. Als Hoofd Publieks activiteiten lever je een belangrijke bij drage aan het totale (uitvoerings-) beleid, aan visieontwikkeling en aan publieksgerichte cultuurhistorische uitingen van het RCC. De Inspecteur ontwikkelt beleid voor inspectiebezoe ken en toezichtcriteria voor archiefvor ming. Hij verricht audits en rapporteert; beoordeelt verzoeken tot vernietiging; geeft advies en voorlichting over de kwa liteit van archiefbeheer etc. Kijk op www.dordrecht.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie ivordt niet op prijs .gesteld. Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft als doel dat iedereen goed onder wijs volgt, cultuur kan beleven en zich voorbereidt op zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Dat leraren, kunstenaars en wetenschappers hun werk kunnen doen. OCW werkt samen met andere departementen voor de publieke zaak en staat open om de meningen van anderen te horen. Wie werkt bij OCW werkt aan een slim, vaardig en creatief Nederland. Integriteit, transparantie en oog voor de omgeving staan daarbij centraal. Medewerkers van OCW zijn professioneel, kritisch en collegiaal. In een sfeer die aangenaam, deskundig en professioneel is zoekt OCW voor de Rijksarchiefinspectie een die onderzoek uitvoert en inspecties verricht bij organisaties van de centrale overheid, gericht op alle aspecten van het archiefbeheer. U rapporteert over de resultaten en levert bijdragen aan publicaties, nieuwsbrief en website. Tevens draagt u actief bij aan de ontwikkeling van methodiek en instrumentarium van de inspectie. U werkt zowel zelfstandig als in teamverband. Meer informatie over deze functie en over werken bij OCW vindt u op www.minocw-sollicitaties.nl HOOFD PUBLIEKSACTIVITEITEN Vacature code: 2005CUL056 AB Max. bruto jaarsalaris: 54.500,- Aantal uren per week: 29 INSPECTEUR STADSARCHIEF Vacaturecode: 2005CUL057 AB Max. bruto jaarsalaris: 47.250, Aantal uren per week: 20 Reageer uiterlijk: 26 september 2005 Op de eerste plaats ben je mens en geef je als individu koers aan je eigen, unieke bestaan. Maar een groot deel van je leven ben je ook werknemer en vind je (als je 't goed doet) pret tige werkgevers op je levenspad. Zoals de gemeente Dordrecht. Wij houden er rekening mee dat er meer is dan geld en carrière. Goed in je vel zitten en plezier hebben in je werk haalt het beste boven in mensen. En daarvan wil Dordrecht graag meegenieten. Daarom luistert de gemeente Dordrecht niet alleen goed naar haar burgers, maar ook naar haar werknemers. Want zij maken het verschil. Daar staat natuurlijk tegenover dat we wel wat van je verwachten. Zoals je motivatie om als werknemer resultaten te boeken, te staan voor wat je hebt afgesproken en betrokkenheid bij alles wat er leeft en speelt in deze mooie stad. Als gemeentelijke organisatie kunnen we ons extra plooibaar opstellen. En je persoon lijke wens (tijdelijk of structureel) in goed overleg afstemmen op onze belangen en die van de burgerij. Zo kan jouw standpunt vernieuwend werken in Dordrecht. Wij hechten namelijk veel belang aan jouw ideeën, die een bijdrage kunnen leveren aan de ontwikkeling van deze bijzondere stad. Ben je geïnteresseerd in een baan bij de gemeente Dordrecht? Solliciteer dan bij voorkeur via www.dordrecht.nl Hier vind je ook informatie over de functie en de gemeente. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Charles Jeurgens, locatiedirecteur/gemeentearchivaris, tel. (078) 649 23 18. Een assessment kan deel uit maken van de procedure. Bij uitzondering is een andere wijze van solliciteren dan online mogelijk. Neem in dat geval eerst telefonisch contact met ons op, telefoonnummer (078) 639 83 03.

Archievenblad | 2005 | | pagina 24