twee rayoMrdiwaritfrn wi/V De gemeenten Elburg, Ermelo, Nunspeet, Oldebroek en Putten werken samen in het Streekarchivariaat Noordwest-Veluwe. Wij zijn op zoek naar 18 uur met zicht op uitbreiding en 32,4 uur Kom werken in Elburg! Elburg is een veelzijdige en goed bereikbare gemeente met historie, natuur schoon en recreatie op de Veluwe aan het Veluwemeer. De gemeente Elburg is voor haar 21.000 inwoners een doelmatige en dienstverlenende instelling en voor haar ruim 175 medewerkers een aantrekkelijke werkgever. Het werkgebied van het streek archivariaat is verdeeld in twee rayons: Elburg, Nunspeet en Oldebroek vormen het noordelijke rayon, Ermelo en Putten het zuidelijke. Het personeel van het streek archivariaat is rechtspositioneel ondergebracht bij de centrum gemeente Elburg. De functie: - je houdt toezicht op het modern archiefbeheer; - je bent verantwoordelijk voor de mate van toegankelijkheid van de archieven en collecties en voor de keuze van de ontsluitingsmethoden. Je speelt daarbij zelfstandig in op de nieuwste ontwikkelingen en technieken; - je stuurt de archiefmedewerkers en vrijwilligers aan; - je bent verantwoordelijk voor de educatieve activiteiten en voor de kwaliteit van de dienstverlening in je rayon; - je ondersteunt de streekarchivaris bij het opstellen van inhoudelijke rapportages en beleidsnotities; - je bent depotbeheerder van de gemeentelijke archiefbewaar plaatsen in je rayon; - je begeleidt onderzoekers en onderzoeksprojecten. Je verricht zelf onderzoek naar vakinhoudelijke zaken en publiceert hierover; - je bent applicatiebeheerder van het archiefbeheerssysteem en mede beheerder van de website van het streekarchivariaat. Functie-eisen: - ten minste hbo-werk- en -denkniveau, blijkend uit een diploma archivistiek; - affiniteit met automatisering; - affiniteit met het werken met vrijwilligers; - een flexibel^ instelling; - uitstekende schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden. Je combineert een analytisch en probleem oplossend vermogen met de nodige creati viteit. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Salaris en informatie: De functies moeten nog definitief beschre ven en gewaardeerd worden. Vooralsnog bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, het salaris maximaal 3.102,- bruto per maand bij een volledige werkweek. De gemeente Elburg kent aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, zoals opleidings faciliteiten, een fiscaal vriendelijke regeling voor de aanschaf van een personal computer en een fiets en regelingen op het gebied van sparen, zorg en hypotheek. Informatie over deze functie kun je inwinnen bij mevrouw drs. Hanneke van Aalst-Houbraken, streekarchivaris, telefoonnummer (0525) 68 87 17. Sollicitatie: Indien je belangstelling hebt voor een van deze functies, kun je je schriftelijke reactie vóór 21 december 2002 richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Elburg, Postbus 70, 8080 AB Elburg, onder vermelding van vac. arch, op de linkerbovenhoek van de envelop. Gemeente Elburg Acquisitie stellen we niet op prijs

Archievenblad | 2002 | | pagina 29