Papier: hierin! ELING ,31 Nooit meer de kluts kwijt "bruynzeel Medewerker streekarchief v/m L Mill Als de kwaliteit belangrijk is, is het verschil snel duidelijk. Onze medewerkers (verspreid over heel het land) hebben een gedegen vakopleiding, jarenlange ervaring in het vakgebied en zijn daardoor op elke plaats binnen uw informatievoorziening direct inzetbaar. Ons dienstenpakket omvat onder meer: detachering consultancy interim-management advisering inventarisatie inhaal-operaties automatisering complete projecten werving en selectie Onze consultanten voorzien u graag van een passend advies ter optimalisering van uw informatievoorziening e.g. interne organisatie. Bel voor informatie of een vrijblijvend gesprek: BuroDenBoer Jan van Renesseweg 4 Postbus 37, 4325 ZG Renesse tel.: 0111-462024 fax.: 0111-461922 http://www.bdb.nl - E-mail: info@bdb.nl Heeft u teveel voor de oud-papier-doos, en/of moet het papier veilig versnipperd worden: bel Riggeling Recycling Riggeling Recycling regelt transport en vernietiging. Te goed om weg te gooien. Gooi gebruikt papier niet weg. Ook niet als het geheime of vertrouwe lijke informatie bevat. Kies voor de milieuvriendelijke en veilige oplossing van Riggeling Recycling. Gespecialiseerd in archiefvernieti ging en papierrecycling. Postbus 145 6880 AC Velp (Gld) www.riggeling.nl Tel.: 026 - 362 93 08 iciSklienh oven. ïltclveU Hergebruik goed gebruik Nauwkeurig verzamelde gegevens en kostbare documenten, die leg je natuurlijk niet zomaar op de plank. Die bewaar je veilig en zorgvuldig met een documentenopslagsysteem van Bruynzeel. Dan weet je meteen zeker dat je ze ook weer in een oogwenk hebt teruggevonden. Bruynzeel Storage Systems is sinds jaar en dag marktleider en gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en plaatsen van toepassingsgerichte opslagsystemen. Voor elk product de juiste oplossing. Dus ook voor het uwe. Meer weten? Bel voor informatie: (077) 306 90 00 I! T YBY Y Y Y Y Y Y EXPECT THE WORLD Bruynzeel Storage Systems bv Industrieterrein 7 Postbus 7118 5980 AC Panningen Tel.: (077) 306 90 00 Fax.: (077) 307 81 33 E-mail: info@bruynzeelstoragesystems.nl www.bruynzeelstoragesystems.nl Tsritlprdcntjt/ het Streekarchief Rijnlands Midden beheert de overgebrachte archieven van de gemeenten Alphen aan den Rijn, Jacobswoude, Liemeer, Nieuwkoop, Rijnwoude en Ter Aar. Daarnaast heeft het streekarchief een belangrijke taak bij het verwerven en beheren van particuliere archieven en verzamelingen. Het streekarchief stelt deze collecties beschikbaar voor een zo groot en breed mogelijk publiek, met als doel het bevorderen van cultuurhistorische interesse en participatie. De ontwikkeling van het streekarchief tot een regionaal-historisch onderzoekscentrum is nog in volle gang. Momenteel zijn wij op zoek naar een: Voor 36 uur per week. De functie: inventariseren van gemeentelijke en particuliere archieven uit de 17e- 20ste eeuw; medeverantwoordelijk voor het beheer en beschikbaar stellen van de collecties: voorbereiden en coördineren van nadere ontsluitingsprojecten en begeleiden van hulpkrachten en/of vrijwilligers bij deze projecten; verwerven van particuliere archieven binnen het gebied van de aangesloten gemeenten; organiseren en stimuleren van educatieve projecten op het gebied van cultuurhistorie; (incidenteel) verrichten van studiezaaldiensten; assisteren bij overige werkzaamheden. De functie-eisen: HBO denk- en werkniveau; diploma archivistiek B (het bezit van de diploma's SOD I en II strekt tot aanbeveling); ruime ervaring op het gebied van inventarisatie en nadere ontsluiting van archieven; affiniteit met lokale en regionale geschiedenis; ervaring op het gebied van automatisering; goede communicatieve en contactuele vaardigheden; enthousiasme en collegialiteit; zelfstandig maar ook in teamverband kunnen werken. De beloning: Maximaal 2.747,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 8). Werknemers van het streekarchief zijn in dienst van de gemeente Alphen aan den Rijn en de gebruikelijke rechtspositionele regelingen zijn van toepassing. Frits de Wilde, streekarchivaris, telefoonnummer 0172-481265, verstrekt graag verdere inlichtingen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 22 november 2002 richten aan de archiefcommissie van het Streekarchief Rijnlands Midden, Postbus 13, 2400 AA Alphen aan den Rijn. Kijk verder op de site: www.alphenaandenrijn.nl

Archievenblad | 2002 | | pagina 24