fff i A Zutphen Archiefinspecteur Behoudmedewerker (m/v) A i .nil Aa GEMEENTE BERGEN OP ZOOM SECTOR CULTUUR De sector Cultuur bestaat uit de volgende afdelingen: het stadspaleis Het Markiezenhof, het Centrum voor de Kunsten, de stadsschouwburg De Maagd, het Regionaal Historisch Centrum, Toerisme en Evenementen, Verhuur en Ondersteuning en een stafbureau. De sector Cultuur staat voor de uitdaging om samen met het culturele veld vorm te geven aan het cultuurbeleid dat in 2001 door de gemeenteraad is vastgesteld. Bergen op Zoom profileert zich als een culturele gemeente. Om invulling te geven aan het behoud van de cultuurhistorische collectie van de gemeente Bergen op Zoom is het Regionaal Historisch Centrum op zoek naar een het is een functie voor 36 uur per week. Wat ga je doen je verricht bindwerk, herstelt boekbanden en voert conserveringswerkzaamheden uit je bereidt het aan derden uitbestede restauratiewerk voor en controleert dit werk je beheert het restauratiebudget je schaft materialen voor bind- en restauratiewerk aan je houdt de schade-inventarisatie bij voor het uit te voeren restauratiewerk als beheersplan je controleert de toestand van de archieven en kunstcollectie in de bewaarplaats van het RHC en het Markiezenhof je verricht kleine onderhoudswerkzaamheden aan het gebouw van het RHC, de technische voorzieningen, meubilair en inrichting je geeft voorlichting en instructie aan collega's over het fysieke gebruik/beheer van stukken, gericht op presentatie je verricht bij toerbeurt entreedienst tijdens de avondopenstelling van het RHC je wordt ingeschakeld bij de achterwacht bij het RHC je verricht werkzaamheden t.b.v. depotbeheer bij het RHC en het Markiezenhof w.o. klimaatbeheersing je regelt oefeningen t.b.v. het rampenplan Wat vragen wij diploma behoudmedewerker papier of museum diploma grafische school (opl. Boekbinder) kennis op MBO werk- en denkniveau praktische en theoretische kennis van materialen en technieken op het gebied van passieve conservering en het omgaan met kunstwerken enige computerervaring is gewenst ervaring minimaal 1 jaar. Bij de sector Cultuur staat klantvriendelijkheid hoog in het vaandel en we verwachten dan ook van jou om dit mede uitte dragen. wat bieden we je? De Gemeente Bergen op Zoom kent goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Het niveau van de functie, nu nog is maximaal haalbaar uitloopschaal 7 2412,-), moet nog definitief worden vastgesteld. De gemeente kent het systeem van aanloop-, functie- en uitloopschaal. De gebruikelijke rechtspositierege lingen zijn van toepassing. Aanstelling is tijdelijk gedurende één jaar, waarna de functie kan worden omgezet in een vast dienstverband. Het gemeentelijk beleid is er op gericht meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheidsgroepe ringen in dienst te nemen. Aan hen die aan de gestelde eisen voldoen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Nadere informatie over de inhoud van de functie kan worden ingewonnen bij mevrouw Y.E. Kortlever, hoofd collectiebeheer, of de heer P.A.C. Suijkerbuijk, hoofd externe dienstverlening, telefoon 0164-241930. Sollicitaties dienen uiterlijk vóór 31 augustus te worden gericht aan de heer R. Vermunt, p&o-consulent van de sector Cultuur, Postbus 35, 4600 AA Bergen op Zoom. Het Streekarchief Zutphen ontwikkelt zich steeds meer tot een regionaal historisch centrum. De gemeenten Brummen, Lochem, Vorden en Wamsveld hebben hun archieven en verzamelingen overgedragen aan het Streekarchief Zutphen. De gemeente Gorssel zal binnen afzienbare tijd volgen. Het wettelijk toezicht op het beheer van de archieven is een belangrijk instrument om te waarborgen dat overheidsarchieven op een verantwoorde wijze worden beheerd, veilig gesteld en voor de burger toegankelijk zijn. Voor ons werkgebied zoeken wij een ervaren m/v (24 UUR PER WEEK) WAT GAAT U DOEN: Als archiefmspecteur voert u onderzoeken uit bij de aangesloten gemeenten, geeft u actief voorlichting over wet- en regelgeving en inhoudelijke onderwerpen. U levert daarbij een bijdrage aan publicaties, nieuwsbrieven en de website. U draagt actief bij aan de ontwikkeling van de methodiek en het instrumentarium van de inspectie. In uw werk onderhoudt u contacten met vele uiteenlopende organisaties. Tot uw taken behoort ook de acquisitie van par ticuliere archieven binnen het gebied van de aangesloten gemeenten. Een door het college vastgestelde Acquisitienota en een Inspectienota behoren tot het instrumentarium waarmee u werkt. U werkt zelfstandig, met een eigen verant woordelijkheid. U staat midden in de ontwik kelingen, zowel die van het archiefwezen als van het toezicht. Daarnaast bent u deel van een team. De functie biedt ruime mogelijkheden voor uw eigen professionele ontwikkeling. WIJ VRAGEN: - enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie; - een hbo werk- en denkniveau; - in het bezit van de diploma's archivistiek, sodl en sod2 of de bereidheid deze laatste te behalen; - u bent initiatiefrijk; - goede sociale en communicatieve vaardigheden; - uitstekende schriftelijke uitdrukkingsvaardig heden; - enthousiasme en collegialiteit; - affiniteit met het openbaar bestuur; - zelfstandig, maar ook in teamverband kunnen werken. WIJ BIEDEN: - afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring een salaris van maximaal 2.342,— bruto per maand (functieschaal 7) op basis van een 36-urige werkweek. In het kader van promotiebeleid is op termijn plaatsing in de uitloopschaal 8 (maximaal 2.654,— bruto per maand) mogelijk; - diverse secundaire arbeidsvoorwaarden zoals variabele werktijden, verhuiskostenregeling en mogelijkheden voor kinderopvang. MEER WETEN? Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Jaap C. Riemens, waar nemend gemeentearchivaris, tel. (0575) 51 21 57 of e-mail: j.c.riemens@chiczutphen.com. Willem Brinkman, P&O-consultant, tel. (0575) 58 70 73 kan u verder informeren over de procedure. REAGEREN? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen een week na het verschijnen van deze advertentie richten aan burgemeester en wethouders van Zutphen, Postbus 41, 7200 AA Zutphen, onder vermelding van vacaturenummer 02.18. Zutphen is een historische hanzestad met ruim 36.000 inwoners. Het is er prettig wonen, werken en recreëren. Door de regionale functie heeft de stad grootstedelijke voorzieningen als een schouwburg, een ziekenhuis, een arrondissemen tsrech tbank en een aantrekkelijke binnen stad. Dichtbij Zutphen vindt u het natuurschoon van de Veluwe en de Achterhoek en de rivier de lJssel. Bij de gemeente Zutphen werken bijna 400 mensen. De organisatie is opgebouwd uit drie diensten (Stadswerk, Samenleving en Bestuurs dienst) en Brandweer. Ze werken onderling nauw samen om alle ambities voor een vitale stad waar te maken. Reacties van personeelsbemiddelingsbureaus worden niet op prijs gesteld.

Archievenblad | 2002 | | pagina 26