1 gSéafeS8SS68ë»g^|r si ARCHIEFSERVICE NEDERLAND advisering archiefverzorging archivering archiefselektie inventarisatie trainingen ARCHIEFSERVICE NEDERLAND REGIOMANAGERS (v/m) Wij bieden: provincieUtrecht Adjunct archiefinspecteur m/v De provinciale archiefinspectie oefent op grond van de Archiefwet 1995 namens Gedeputeerde Staten toezicht uit op de archiefzorg van gemeenten, waterschap pen, gemeenschappelijke regelingen en de politie. Het beleid van de provincie is gericht op stimulering van regionale samen werkingsvormen in archiefbeheer. Op deze manier kan door bundeling van krachten de toegankelijkheid en de bereikbaarheid van de archieven worden vergroot en een kwaliteitsniveau worden gerealiseerd, waarbij waarborging van authenticiteit van informatie en behoud van cultuurgoed wordt gegarandeerd. Naast het zelfstandig uitvoeren van inspecties behoort de voorlichting over wet- en regelgeving en over nieuwe ontwikkelingen op het terrein van de informatievoorziening en de informatie technologie tot uw taken. Een goede overlegsituatie creëren met bestuurders, managers, archiefmedewerkers en col lega's vormt een belangrijk onderdeel van de functie. Het adviseren over toe komstig beleid en samenwerkings projecten zal veel aandacht vergen. De uitvoering van de nieuwe ministeriële regels zal gestimuleerd moeten worden. De adjunct archiefinspecteur werkt samen met de inspecteur bij de uit oefening van deze taken. Een deskundig archivaris die beschikt over: een voltooide academische opleiding of een gelijkwaardig denk- en werkniveau; een diploma archivistiek A of B; affiniteit met informatievoorziening en -technologie; goede communicatieve vaardigheden en een zelfstandig onafhankelijk oordeel; vaardigheden op het gebied van coördineren, organiseren en plannen; een flexibele werkhouding en een pragmatische instelling; een goede uitdrukkingsvaardigheid voor het opstellen van adviezen en inspectierapporten; Wat bieden we? Nieuwe medewerkers die hun eigen kansen weten te creëren bieden wij een plezierige werkomgeving, een inhoudelijk interessante functie en ruim voldoende ontwikkelingmogelijkheden, studie faciliteiten en loopbaanperspectieven. Aanstelling vindt plaats in algemene dienst van de provincie Utrecht. Salaris Salaris afhankelijk van ervaring bij benoeming maximaal f 7.364,- bruto per maand: (schaal 11); Te zijner tijd behoort een salaris van maximaal f 8.102,- (schaal 12) tot de mogelijkheden. Het maandsalaris geldt voor een fulltime dienstverband; daarnaast bestaat recht op 8% vakantiegeld en 2.75% eindejaarsuitkering. De standplaats is Utrecht (provincie kantoor). De provincie Utrecht beschikt over flexi bele werktijden, een uitstekende ziekte kostenverzekering, een volledige vergoeding voor woon-werkverkeer met het openbaar vervoer, kinderopvang en bedrijfsfitness. De functie kan eventueel in deeltijd worden vervuld. U heeft recht op 10% arbeidstijdverkorting. De provincie wil een bijdrage leveren aan het inlopen van de achterstand op de arbeidsmarkt voor vrouwen, minderheden en arbeidsgehandicapten. Wij hopen vooral ook dat mensen uit deze groepen reageren op onze advertentie. Voor vragen over de functie kunt u contact opnemen met de archiefinspecteur, mevrouw mr. E.S.C. Erkelens-Buttinger, telefoonnummer 030-2562495 of met de personeelsadviseur drs. M.C. van Es, 030-2582581. U wordt verzocht uw CV met begeleidende brief voor24 november2001 te sturen naar: Provincie Utrecht, t.a.v. mevrouw drs. M.C. van Es, kamer A09.06, Postbus 80300, 3508 TH te Utrecht. Wilt u op de enveloppe vacaturenummer BMS2001/9 vermelden. De provincie Utrecht hanteert de NVP- sollicitatie-code. Een assessmentonderzoek kan deel uit maken van de procedure. Meer informatie over de provincie Utrecht vindt u op www.provincie-utrecht.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Aan een nieuwe uitdaging toe? Wegens reorganisatie en groei van de organisatie zoekt (36 uur per week; 32 uur bespreekbaar) Alge informatie Archiefservice Nederland, opgericht in 1991is een gerenommeerde en groeiende organisatie op het gebied van de documentaire informatievoorziening. De kernactiviteiten van Archiefservice Nederland zijn: - consultancy - herstructurering en toegankelijk maken van archieven - detachering van vakspecialisten Tot de - veelal vaste - klantenkring van Archiefservice Nederland behoren (zeer grote t/m kleine) overheidsinstellingen en bedrijven van uiteenlopende aard. De nadruk ligt hierbij op de gemeentelijke overheden, waarbij Archiefservice Nederland veel samenwerkt met archiefdiensten. De activiteiten worden gecoördineerd vanuit de hoofdvestiging te Nieuwegein en de nevenvestiging bij het Rijksarchief te Den Bosch. Naast de directie functioneert een managementteam waarvan de regiomanagers deel uit maken. Iedere regiomanager stuurt een aantal medewerkers aan in een bepaalde regio. Functie-informatie - samenstellen van offertes - leggen en onderhouden van contacten met klanten; representatie - uitvoeren van adviesprojecten - aansturen en begeleiden van projecten en projectleiders (incl. voeren functioneringsgesprekken) - projectbudgettering, inplanning en projectmonitoring - werving en selectie van medewerkers - beleidsadvisering - participering in interne en externe werkgroepen Op verzoek kan een uitgebreide functie-beschrijving worden toegestuurd. Functie-eisen - ervaring, opgedaan in een vergelijkbare functie - bezit van de diploma's Archivistiek B (middelbaar archiefambtenaar) en SOD II of vergelijkbare diploma's - representativiteit en uitstekende contactuele en leiding gevende eigenschappen - flexibele, creatieve en collegiale instelling in een veranderende organisatie - bestand tegen een zekere werkdruk - rijbewijs - een bij de aard en het niveau passend salaris (salarisindicatie: tussen ca. 80.000,- en 1 25.000,-- bruto per jaar) - een afwisselende en boeiende functie in een groeiende organisatie met een open en collegiale cultuur - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals auto van de zaak, pensioenregeling, ANW-hiatenverzekering, WAO-gatverzekering, ziektekostenverzekering, bedrijfs- spaarregeling, eventuele vergoeding kinderopvang en flexibele werktijden. Een informatiepakket kunt u opvragen bij het secretariaat van Archiefservice Nederland, Postbus 7102, 3430 JC Nieuwegein. Informatie over Archiefservice Nederland kunt u raadplegen via www.archiefservice.nl Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij de directeur dhr. F. Schoonheim, tel. 030-2724235. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijnen richten aan bovenstaand adres, t.a.v. de directie. De provincie Utrecht werkt aan een leefbare toekomst. Zorgt voor ruimte en groen, wonen en werken, voor bereikbaarheid en zorg, voor milieu en cultuur. Doet dit in samenspel met burgers en bedrijven, instellingen en belangengroepen. Werken bij de provincie wil zeggen: samenwerken en overleggen. Goed luisteren en om je heen kijken. Ondersteunen en initiatief nemen. Werken bij de provincie, dat is de Utrechtse samenleving vooruit helpen. En tegelijkertijd je eigen carrière ontwikkelen. De provincie Utrecht vraagt voor de provinciale archiefinspectie een Wat doen wij? Wat gaat u doen? Wie zoeken wij? Overige informatie Doelgroepenbeleid Inlichtingen Sollicitatie

Archievenblad | 2001 | | pagina 22