Justitie Hoofd Documentaire Dienstverlening „m 36uu, Twee Archiefinspecteurs (v/m) Facilitair Bedrijf Rotterdam OCenW Taken Het hoofd geeft leiding aan ongeveer 16 medewerkers en is verantwoordelijk voor het functioneren van het bureau en de kwaliteit van de dienstverlening. Het bureau Documentaire Dienstverlening bestaat uit het archief, reprografie, postverwerking en magazijn. Het hoofd levert vanuit zijn functie een bijdrage aan het [meerjarenjbeleid van het Facilitair Bedrijf. Op basis van het [meerjaren]beleidsplan wordt het jaarplan voor het eigen onderdeel opgesteld. Daarnaast treedt het hoofd op als adviseur bij automatiserings- en digitaliseringsprojecten en specifieke vraagstukken met betrekking tot archivering. Functie-eisen U beschikt over een HBO archiefopleiding, dan wel gelijkwaardig werk- en denkniveau. U heeft kennis van de mogelijkheden van automatisering voor documentaire informatievoorziening. U hanteert een coachende stijl van leidinggeven en bent resultaatgericht. Belangrijke competenties voor deze functie zijn groepsgericht leiderschap, plannen en organiseren, overtuigingskracht, klantgerichtheid en samenwerken. Salaris Het bij de functie behorende salaris is minimaal f 4143,- en maximaal f 6399,- bruto per maand [schaal 9], exclusief 8% vakantietoeslag. Inschaling zal plaatsvinden op basis van geschiktheid en is mede afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Standplaats Rotterdam. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Inlichtingen Bij het huidige hoofd Documentaire Dienstverlening de heerdrs. M.C. Schenk, telefoon [010] 2971314 of de Directeur Stafdienst a.i., de heer drs. P.G.Vloot hu is, telefoon [010] 2972288. Sollicitatiewijze Solliciteren voor 21 september 2001 onder vermelding van vacaturenummer 01/896 bij Facilitair Bedrijf Rotterdam, Justitie: Oprechte koers Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen De Rijksarchiefinspectie (RAI) is een jonge organisatie, die nog volop in ontwikkeling is. De RAI is gevestigd in Den Haag en bestaat op dit moment uit zes medewerkers. De RAI houdt toezicht op de naleving van de Archiefwet 1995 door de centrale overheid. Daaronder vallen vele organisaties, zoals de ministeries, het Kabinet der Koningin, de Algemene Rekenkamer, universiteiten en rechtbanken. Overheidsarchieven zijn essentieel in onze samenleving. De burgers kunnen daarmee hun rechten bewaken en de overheid controleren. Tegelijk onder steunen archieven de politieke verantwoording van bewindspersonen. Goed archiefbeheer waarborgt de kwaliteit van de werkprocessen van de overheid. Archieven vormen ook onderdeel van ons nationaal cultuur-historisch erfgoed. Het archiefwettelijk toezicht is een belangrijk instrument om te waarborgen dat overheidsarchieven op een verantwoorde wijze worden beheerd, worden veilig gesteld en voor de burger toegankelijk zijn. Wij zoeken voor de uitbreiding van ons team Functie-inhoud: Als archiefinspecteur voert u onderzoeken uit en verricht u inspecties, zowel zelfstandig als in team verband. U geeft actief voorlichting over wet- en regelgeving en inhoudelijke onderwerpen. U levert daarbij bijdragen aan publicaties, nieuwsbrief en website en verzorgt voorlichtingsbijeenkomsten. Wij verwachten dat u actief bijdraagt aan de ontwikkeling van methodiek en instrumentarium van de inspectie. In uw werk onderhoudt u contacten met vele uiteenlopende organisaties. In deze functie werkt u zelfstandig, met een eigen verantwoordelijkheid. U staat midden in de ontwikkelingen, zowel van het archiefwezen als van het toezicht. De functie biedt ruime mogelijkheden voor uw eigen professionele ontwikkeling. Functie-eisen: Wij vinden het belangrijk dat u: - in staat bent onafhankelijk en verantwoord te oordelen en daarover helder te rapporteren - enthousiast bent en initiatieven neemt - zelfstandig maar ook in teamverband kunt werken - beschikt over goede communicatieve eigenschappen - affiniteit hebt met het openbaar bestuur - affiniteit hebt met informatievoorziening en -technologie - beschikt over een academisch denk- en werkniveau - beschikt over een diploma archivistiek A of B of een gelijkwaardige opleiding - over goede redactionele vaardigheden beschikt. Aanstelling en salariëring: Aanstelling in deeltijd behoort tot de mogelijkheden. Uw salaris bedraagt, gebaseerd op een 36-urige werkweek en afhankelijk van kennis en ervaring, maximaal 8.127,- bruto per maand (schaal 11 BBRA 1984), exclusief 8% vakantiegeld, een eindejaars uitkering en een tegemoetkoming in de ziektekostenverzekering. Standplaats: Den Haag. Deze functie wordt tegelijk in- en extern opengesteld. Informatie over de functie kunt u verkrijgen bij Rob Kramer, plaatsvervangend hoofdinspecteur, telefoon 070 - 333 91 32 of e-mail rob.kramer@rad.archief.nl Schriftelijke sollicitaties kunt u - onder vermelding van de vacature Archiefinspecteur - binnen twee weken na verschijnen van dit blad, sturen aan de Hoofdinspecteur Rijksarchiefinspectie, Postbus 11583, 2502 AN Den Haag. Justitie werkt aan een veilige en rechtvaardige samenleving. Zij waarborgt de rechten van burgers. Rechtszekerheid, rech tsbescherm i ng en rechtsgelijkheid staan daarbij voorop. Justitie draagt verantwoordelijkheid voor criminaliteitspreventie, wetgeving, rechtshandhaving en het uitvoeren van straffen en maatregelen. Hierbij werkt Justitie samen met anderen, binnen en buiten de overheid. Van haar medewerkers verwacht Justitie integriteit, bekwaamheid en betrokkenheid. Ministerie van Justitie Het Facilitaire Bedrijf is onlangs na de reorganisatie van de Arrondissementale Stafdienst ontstaan. Het Facilitair Bedrijf opereert voor de klantorganisaties Rechtbank Kantonorganisatie en het Openbaar Ministerie te Rotterdam. Het Facilitair Bedrijf bestaat uitvier onderdelen Huisvesting, Beveiligingen Veiligheid, Bibliotheek en Documentaire Dienstverlening. Het bureau Documentaire Dienstverlening is verantwoordelijk voor het uitlenen van archiefbescheiden, inventariseren en overbrengen van dossiers, begeleiden van externe onderzoekers, verzorgen van de centrale en decentrale kopieerfaciliteiten, interne en externe postverzorging en het aannemen en afleveren van goederen. Sectie H.R.M., Postbus 50958, 3007 BW Rotterdam. 1

Archievenblad | 2001 | | pagina 24