"T" Secretaris Archieven Raad voor Cultuur Archiefbeheerder voor het fysieke archief BANK LABOUCHERE De Raad voor Cultuur is het wettelijk adviesorgaan van de regering voor het cultu urbeleid. Hij adviseert zowel over algemeen beleid als over de subsidieverstrekking aan instellingen en groepen op het brede cultuurterrein. De adviezen van de Raad betreffen het cultureel erf goed, de kunsten en het media- en informatiebeleid, welke terreinen zijn onderverdeeld in de sectoren archelogie, archieven, archi tectuur en stedenbouw, beeldende kunst en vor mgeving, bibliotheken, dans, film, letteren, media, monu menten, musea, muziek en muziektheater en theater. Behalve over onderwerpen die specifiek betrekking hebben op deze sectoren, adviseert de Raad over thema's van algemene aard, zoals cultuureducati, interna tionaal cultuurbeleid en intercultureel beleid. De Raad voor Cultuur bestaat uit een voorzitter en 24 kroon leden. Het meren deel van de raadsadviezen wordt voorbereid in com missies bestaande uit kroon- leden en exteren leden. De Raad wordt bijgestaan door een secretariaat met een inhoudelijke staf van 17 secretarissen en project medewerkers en een onders teunende dienst van 14 medewerkers. Het secretari aat staat onder leiding van de algemeen secretaris. Ter versterking van het team en verbreding van de deskundigheid van het secretariaat wordt een secretaris gezocht. (v/m) voor 24 uur per week Taken De secretaris ondersteunt de advisering van de Raad, werkt mee aan de ontwikkeling van de Raad op het terrein van het cultuurbeleid en in het bijzon der op dat van de Archieven vanuit een breed cultureel per spectief. Hij signaleert en analyseert beleidsmatige en polidek-bestuurlijke ontwik kelingen op het gebied van de Archieven, verzamelt en becommentarieert informatie ten behoeve van raads- en commissievergaderingen en denkt mee over de strategie van de advisering. Hij speelt een stimulerende en ini tiërende rol in discussies, die Voor nadere informatie over het aandachtsgebied van de commissie Archieven kunt u terecht op de internetsite van de Raad voor Cultuur www.cultuur.nl. Eventueel kunt u informatie opvragen bij het hoofd bedrijfsvoering, de heer W.L.C. Nattekaas bereikbaar tijdens kantooruren op telefoonnummer 070-310 66 86. Schriftelijke sollicitaties dient zowel binnen de Raad als met betrokkenen buiten de Raad plaatsvinden. Hij onderhoudt contacten met departementale beleidsdirecties, culturele instellingen en andere betrokkenen. Hij schrjjft dis cussienota's en conceptad viezen en zorgt voor de onder steuning en planning van de werkzaamheden van de algemene commissie Archieven en de Uitvoerings commissie Archieven. In voorkomende gevallen vertegenwoordigt hij de Raad op het aangegeven terrein, onder meer door het houden van voordrachten en het publiceren van artikelen. u, ondere vermelding van de functie, uiterlijk zaterdag 17 februari 2001 te richten aan de algemeen secretaris van de Raad voor Cultuur, de heer dr. J.A. Brandenbarg, postbus 61243, 2506 AE Den Haag. Functie-eisen academisch werk- en denkniveau, diploma Archivistiek A of B (vh. diploma hoger of middelbaar archiefambte naar), dan wel een studie richting met specialisatie in Archiefwetenschap aantoonbare kennis van en ervaring met cultuurbeleid, in het bijzonder het beleid op het terrein van de Archieven en de politiek- bestuurlijke ontwikkelingen op dit terrein uitstekende schriftelijke en mondelinge uit drukkingsvaardigheid initiatiefrijk en in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken goede sociale vaardigheden ruime relevante werk ervaring Aanstelling en salariëring De aanstelling geschiedt in dienst van het ministerie van OCenW. Het salaris bedraagt afhankelijk van kennis en ervaring op basis van een 36-urige werkweek maximaal 7952,- bruto per maand (schaal 11 BBRA). Bank Labouchere is een innovatieve en creatieve beleggersbank, waarin ondernemende, deskundige mensen met enthousiasme en betrokkenheid samenwerken. Bank Labouchere biedt een breed en samenhangend assorti ment van financiële diensten, met name op effectengebied. De gezamenlijke missie is het bieden van een optimale service, advies, afhandeling en prijs. Zo wordt ruimte gecreëerd voor de ontplooiing van de onderneming en de daarin samenwerkende mensen. Bank Labouchere heeft de hoofdvestiging in Amsterdam en vier vestigingen is het buitenland. De stafafdeling Facilitaire Zaken is verantwoordelijk voor de inrichting en beheer van de huisvesting en ondersteunende taken. Deze afdeling bestaat uit de groepen Huisvesting, Office Management en Services. Ter ondersteuning van deze laatste groep zoeken wij een enthousiaste Wij bieden: Een uitdagende en veelzijdige functie waarin je zorgdraagt voor de archiefdienstverlening binnen de organisatie. De afdeling archief beheert zowel het fysieke als het digitale archief. Door goede kennis van de bankprocessen en van de geautomatiseerde ontwikkelingen op archiefgebied is de archiefafdeling pro-actief in productontwikkeling. Daarmee onder steunen de archiefbeheerders de afdelingen binnen de organisatie. Naast een 36-urige werkweek biedt Bank Labouchere prima secundaire arbeidsvoorwaarden. De functie: Je bent verantwoordelijk voor het beheer van het fysieke (papieren) archief, alsmede voor het Handboek Archiefbeheer. Je geeft advies aan de afdelingen en bent mede verantwoor delijkvoor het samenstellen van gestandaardiseerde documentomschrijvingen. Je houdt de selectielijst inclusief bewaartermijnen up to date en evalueert deze met de afdelingen. Daarnaast onderhoud je contacten met het extern archiefdepot en verzorgt de archief registratie en -administratie. Wij vragen: Een enthousiaste collega die een positieve instelling combineert met een goede motivatie en inzet, je hebt een afgeronde opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur op het gebied van archief- of documentbeheer, aangevuld met minimaal twee jaar relevante werkervaring. Je hebt ervaring en/of affiniteit met archivering, automatisering en administratieve werk zaamheden en werkt graag in teamverband. Je hebt een goede beheersing van Word, Excel en Access. Je bent in staat zelfstandig prioriteiten te stellen. Verder ben je flexibel, accuraat, stressbestendig en beschik je over uitstekende contactuele en communicatieve vaardighe den, aangevuld met een gezonde dosis humor. Investment Banking Aandelen en Derivaten Vastrentend Corporate Finance Amsterdam - London Private Banking Vermogensbeheer Regionale Private Banking Teams Fund Management Private Brokerage Desk Amsterdam - Arnhem Den Bosch - Den Haag Eindhoven - Genève Groningen - Hilversum Maastricht Particulieren Beleggingsproducten Persoonlijke Financiële Planning Electronic Brokerage Amsterdam - Leiden Bellen, schrijven, e-mailen Spreekt deze functie jou aan, stuur dan je sollicitatie, voorzien van je c.v., aan: Bank Labouchere N.V., afdeling HRM, t.a.v. Akke Buursma, Postbus 808,1000 AV Amsterdam. Je kunt je sollicitatie ook mailen aan: a.buursma@labouchere.nl. Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met Ilse Sjollema (Hoofd Services), telefoon (020) 5209393. Bank Labouchere Postbus 808 -1000 AV Amsterdam - Keizersgracht 617 Beleggen op geheel eigen wijze Telefoon 020 520 93 00

Archievenblad | 2001 | | pagina 27