Het Rijksarchief in Noord-Brabant HOOFD I STUDIEZAAL Gemeente Delft DE CITADEL COORDINATOR ARCHIVERING EN INFORMATIEVOORZIENING Maak J te 's-Hertogenbosch Het Rijksarchief in Noord-Brabant maakt deel uit van de Rijksarchiefdienst. De Rijksarchiefdienst stelt zich ten doel het in goede en geordende staat bewaren van in de archiefbewaarplaatsen berustende archieven en het ter beschikking stellen van deze archieven aan de gebruikers. Het Rijksarchief in Noord-Brabant zal zich in de komende jaren ontwikkelen tot een klantgericht Regionaal Historisch Centrum. In dat proces zal deze functie veranderen. Het Rijksarchief in Noord-Brabant vraagt een voor 32-36 uur per week De functie De functie is onderdeel van de afdeling Externe Dienstverlening. Deze afdeling zorgt voor de informatieverlening aan iedereen die belang stelt in de geschiedenis van Noord-Brabant. Het takenpakket van het hoofd studiezaal bestaat momenteel uit: - leidinggeven aan de medewerkers van de studiezaal - (coördinatie van de) dienstverlening in de studiezaal - verdeling en voortgangscontrole van de schriftelijke verzoeken om inlichtingen en het zelf verstrekken van inlichtingen - adviseren over en beschikbaar stellen van archieven, collecties en documentatie - redactielid van de nieuwsbrief/website - secretaris van de Bezoekersraad - participatie in het historische veld in Noord-Brabant. Onze wensen - bij voorkeur diploma archivistiek B (middelbaar archiefambte naar) - uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden - leidinggevende capaciteiten - initiatiefrijk en in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken - kennis van digitale zoekprocessen ten aanzien van historische informatie - bij voorkeur ruime kennis van de Brabantse geschiedenis - bij voorkeur relevante werkervaring. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 6.248,- (schaal 9 BBRA 1984) bij een volledige werkweek. Informatie en sollicitatie Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevr. mr. G.F. van der Ree-Scholtens, hoofd van de afdeling Externe Dienstverlening of met de rijksarchivaris mevr.dr.j.A.M.Y Bos-Rops, beiden bereikbaar onder telefoonnr. 073 - 681 85 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, sturen naar de Rijksarchiefdienst, personeels- adviseur, mevr. M. de Vreede, Postbus 90520,2509 LM Den Haag. Het Rijksarchief wil een organisatie zijn waar mannen en vrou wen, autochtonen en allochtonen werken. Daarom zijn vrouwe lijke en allochtone kandidaten extra welkom. Hetzelfde geldt voor gehandicapte gegadigden. RIJKSARCHIEFDIENST DESXAD Kenn/s en onderzoek zijn de basis van de vooruit gang. Kijk naar Delft, al eeuwen Kennisstad. Een mondiale op- tisch-technische industrie is er voortgekomen uit de microsco pie van Antoni van Leeuwenhoek. De aanzet tot civiele ingenieurs techniek is nu de belangrijkste Technische Universiteit ter wereld: TU Delft Het hoofdkantoor van Europa's grootste onderzoeks laboratoria - TNO - staat in Delft Daarnaast kent Delft nog vele kennisintensieve ondernemingen en netwerken. Maar liefst eender de van de 3.500 bedrijven, met bijna de helft van de beroeps bevolking valt eronder. Samen met partners uit de stad rea liseert Delft kennisintensieve projecten. Een aantal stimuleert de werkgelegenheid, andere zijn gericht op de inwoners. Deze dynamiek, en de centrale ligging stellen hoge eisen aan de gemeen telijke organisatie. Met onze 1.400 medewerkers, de één-loket gedachte, ons wijkgerichte werken, en onze ICT staan we ten dien ste van de bedrijven en de bijna 100.000 inwoners. En van de vele miljoenen toeristen die Delft bezoeken om de cultuur, en de charme van de antieke binnenstad. (Meer info: www.delft.nl) fsp Br, mi"»1 De organisatie. De Delftse gemeente is een moderne overheidsorganisatie. Er heerst een progressieve sfeer met waarden uit overheid en zakenwereld. De raakvlakken met alle geledingen van de samenleving: bestuur, ambtenaren, politiek, inwoners en bedrijven vormen een plezierige uitdaging voor de medewerkers. Die opereren in drie clusters: Publiekszaken, Wijk- en Stads- zaken, Bedrijven, ondersteund door Facilitaire Dienstverlening en de Centrale Staf. Doel: één gestroomlijnde organisatie met een extern georiënteerde, flexi bele bedrijfsvoering, goede dienstverlening voor burgers en bedrijven, en een dynamiek die hoort bij deze tijd. DE BAAN aangevuld met ruime kennis en ervaring in documentaire informa tievoorziening. U hebt leidinggevende kwaliteiten, voldoende kennis van een gemeentelijke organisatie, en uiteraard ruime kennis, erva ring en affiniteit met geautomatiseerde systemen als postregistratie, archivering, Word, E-mail, en met name digitale informatievoor ziening. Natuurlijk bent u klant gericht, heeft u prima collegiale en communicatieve kwaliteiten, en beschikt u over voldoende organisatorische vaardigheden. Honorering. Maximaal 6.274,- bruto per maand (schaal 9). Het vakteam. U komt binnen Facilitaire Dienstverlening te werken bij het vakteam Docu mentaire Informatievoorziening. Dit vakteam telt 25 medewerkers in twee teams. Het team Registratie en Informatievoorziening regelt onder meer de poststromen. Uw team:Archivering en Informatie voorziening verzorgt de archieven van de gemeentelijke organisatie vanuit vijf verschillende locaties. Dit team verbetert in een continu proces de professionele, klantgerichte informatiestroom. De functie behelst-samengevat- de dagelijkse leiding over het team Archivering en Informatievoorziening. Samen met gemoti veerde medewerkers verzorgt u de realisatie van hoogwaardige producten, zoals het digitaliseren van de documentatiestroom. Verder bent u verantwoordelijk voor de communicatie tussen Facilitaire Dienstverlening en het vakteam Documentaire Informa tievoorziening. Ook neemt u deel aan het coördinatorenoverleg DIV, en geeft u sturing aan ontwikkelingsgesprekken, die een onderdeel vormen van de gehanteerde managementinstrumenten. MIV: uw profiel. Minimaal HBO-niveau en SOD-I en II, Onze voorkeur: Delft wil dat de samenstelling van haar personeelsbestand over eenkomt met die van haar inwoners.Voor een aantal banen genieten vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten daarom de voor keur. Voor elke baan geldt: leeftijd, opleiding en ervaring spelen mee bij de honorering; de persoonlijke instelling en kwaliteiten bij de carrièremogelijkheden. Die zijn er meer dan voldoende.Voor wie wil is er bij Delft ruime gelegenheid voor vorming en opleiding. Dus voor groei. Delft biedt zowel een baan als een loopbaan. De gangbare werkweek is 36 uur. Het in deeltijd verrichten van elke functie is bespreekbaar. Informatie vooraf: mevrouw L. van Tilburg, hoofd vakteam DIV op 015 260 24 64. Maak kennis in Delft. Bondige sollicitatiebrieven met aan gehecht CV graag binnen 10 dagen naar: Gemeente Delft, vakteam Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw A. Haringsma, P&O adviseur, Postbus 78,2600 ME Delft. E-mail:aharingsma@delft.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kennis in Delft

Archievenblad | 2000 | | pagina 28