Ernst Young m a i I p r o f s Archiefmedewerker m/v mailprofs, reken maar Voor inlichtingen over tarieven en plaatsing van zowel product als personeelsadvertenties kunt u contact opnemen met Sales Services Postbus 2317 1620 EH Hoorn Tel. 0229 -211 211 Fax 0229 - 270 404 ACCOUNTA N C Y Medewerker bedrijfsarchief uitzendbureaux Mailprofs Uitzendbureaux is een onderneming van Vedior en PTT Post en is marktleider in het uitzenden en detacheren van speciaal opgeleide en gecertificeerde medewerkers voor de post-, bode-, reproductiekamers, printrooms en het archief. Wij zijn voor archiefopdrachten op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten die willen werken als: Heeft u een afgeronde opleiding op archief- gebied zoals SOD, GO, BDI of de opleiding Rijksarchiefschool en ervaring op gemeente en/of bedrijfsarchieven? Bent u voor korte of langere tijd beschikbaar en heeft u geen bezwaar tegen reistijden? Kunt u niet wachten om in deze richting aan de slag te gaan? Misschien bent u wel de persoon waarnaar wij op zoek zijn! Geïnteresseerd? Neem dan voor meer infor matie óf voor het adres van een vestiging bij u in de buurt contact op met Mailprofs Uitzendbureaux in Eindhoven, Kerkstraat 20, telefoon: (040) 2438045. Omdat informatie voor ons werk van cruciaal belang is, moeten we er altijd makkelijk en snel over kunnen beschikken. Want alleen dan kunnen we onze koppositie handhaven. Degene die we zoeken voelt dat haarfijn aan. Ernst Young is een organisatie van accountants, management consultants, belastingadviseurs en juristen. In Nederland hebben we 50 kantoren en ruim 5500 medewerkers. We maken deel uit van het wereldwijd toonaangevende Ernst Young International. Voor ons kantoor in Amsterdam zoeken wij een Als medewerker van het bedrijfsarchief werk je ongeveer de helft van de tijd achter de PC. De andere helft ben je bezig met het archiveren van dossiers en brochures. Het aanvragen en verzenden van jaarverslagen en brochures is ook jouw taak. Je legt brochures vast in de catalogus en zorgt dat er altijd voldoende in de ontvangsthal zijn. Het is een drukke, soms hectische baan met veel aanloop. Er wordt veel met e-mail gewerkt. Doe je het goed, dan kun je de opleiding bedrijfsarchiefkunde gaan volgen. Je hebt bij voorkeur je HAVO of MEAO net afgerond en je staat aan het begin van je loopbaan. Tevens kun je uitstekend overweg met Word for Windows. Je denkt systematisch en kunt goed ordenen. Je houdt van aanpakken. Je bent klantgericht, collegiaal en representatief. Omdat het om een fysiek zware baan is, gaat onze voorkeur uit naar een man. Ernst Young biedt een afwisselende baan in een prettige en collegiale sfeer en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Wil jij ons helpen om snel vooruit te komen? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatie aan Ernst Young, t.a.v. Heieen Molenaar, afdeling Personeelszaken, Drentestraat 20, Postbus 7883,1008 AB Amsterdam, fax: 020 - 549 76 29, nlmolen8@ey.nl. Voor meer informatie kun je haar ook bellen op 020 - 549 74 78. 'tis zwemmen wzuioen From thought to finish.

Archievenblad | 1999 | | pagina 27