Gemeente met ambitie zoekt enthousiaste medewerker met visie en draadkracht. Kwaliteit in digitale archivering Wij doen gewoon alles Ons werkterrein: CORNES DOCUMENT SOLUTIONS BV V Medewerker toezicht en bronverwerving (m/v) Bedrijfs-archiefservice Joustra - inventarisatie, bewerking herstructurering - selectie, opschoning vernietiging - advisering, detachering vervanging - organisatie-onderzoek, interim-management begeleiden van projecten - bemiddeling bij automatisering, externe opslag historisch onderzoek - werving selectie nieuwe medewerkers - bedrijfs- en ondernemingsarchieven - overheids-archieven - archieven van maatschappelijke instellingen - dynamische, semi-statische statische archieven - centrale afdelingsarchieven - beleids- uitvoeringsarchieven - personeelsarchieven - kaarten, foto's en tekeningen Jm Wij bieden: CU Scannen en archiveren van foto's, dia's en documenten OCR-verwerking en CD-ROM Service CC Onderzoek, advies en opleidingen Database management en consultancy CC Maatwerk software (ook inter/intranet) Leverancier van: CC Archiveringssystemen en tools CC Cold applicaties CC CD-ROM en opticals (Boek)scanners en printers CC Netwerken en computers D Meer informatie: 023 - 565 05 30 Starnmeerstraat 1 -3 - 2132 AE Hoofddorp EC e-mail: info@cornes.nl CC internet: www.cornes.nl CC MINOLTA Schiedam is een moderne woon- en werkstad met een rijk verleden. Een stad met circa 75.000 inwoners, midden in het economische hart van Nederland. Het gemeentebestuur van Schiedam kiest voor een energieke aanpak op de diverse beleidsterreinen. De verbetering van het woon-, werk- en leefklimaat staat daarbij centraal. Ruim 800 medewerkers, werkzaam in een organisatie die volop in beweging is, leveren hieraan een belangrijke bijdrage. Voor de sector Cultuur, Educatie Sport zijn wij op zoek naar een Uw werkplek. Het Gemeentearchief is gehuisvest in een modern, goed geoutilleerd gebouw waarin ook de Gemeentelijke Openbare Bibliotheek, Theater en Stadswinkel onderdak hebben. Het Gemeentearchief Schiedam heeft als belangrijkste taak archieven toegankelijk te maken en beschikbaar te stellen aan geïnteresseerden. Aan het Gemeentearchief is dan ook een studiezaal verbonden, waar iedereen die in de geschiedenis van de stad geïnteresseerd is, onderzoek kan doen. Uw taken. Voor deze functie zoeken wij een resultaatgerichte persoonlijkheid die het houden van toezicht en het verwerven van bronnen voor historisch onderzoek als hoofdtaken heeft. Volgens de bepalingen van de Archiefwet 1995 dienen de gemeentelijke organen hun archieven na twintig jaar in goede, geordende en toegankelijke staat over te dragen aan het Gemeentearchief. Een belangrijk onderdeel van de functie is dan ook de uitoefening van toezicht op het beheer door gemeentelijke organen van nog niet overgedragen bestanden. Naast de acquisitie van overheidsarchieven is de medewerker belast met de verwerving van niet-overheidsarchieven en de inventarisatie van in het Gemeentearchief berustende bestanden. Uw profiel. Om de functie succesvol te kunnen vervullen beschikt u over een HBO werk- en denkniveau en heeft u een diploma Archivistiek B, bij voorkeur aangevuld met diploma's SOD I en II. Tevens beschikt u over aantoonbare kennis en ervaring met betrekking tot digitaal archiefbeheer. U heeft affiniteit met ge schiedenis en u heeft een heldere visie op ontwikkelingen binnen het vakgebied (met name automatisering en digitalisering). Daarnaast heeft u een klantgerichte en zakelijke instelling. Ons aanbod. Het salaris bedraagt op basis van een 36-urige werkweek minimaal f. 3.594,- en maximaal f. 5.911,- bruto per maand en is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie en sollicitatie. Voor meer informatie over de functie, kunt u contact opnemen met de heer L.R. Priester, de gemeente archivaris, (010) 246 57 61. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 18 september 1999 richten aan de Gemeente Schiedam, t.a.v. van de heer F.G. Crawford, P&O- adviseur van de sector Cultuur, Educatie Sport, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Bedrijfs-archiefservice Joustra werkt in geheel Nederland en opereert vanuit zowel Zeist als Groningen. Wij bieden opdrachtgevers een ruime keuze uit contractmogelijkheden en hanteren variabele tarieven. Discretie en flexibiliteit gaan bij ons hand in hand. A i 1 Cj; AAL. Jagerlaan 1a 3701 XG Zeist Tel.: 030 - 693 32 41 GSM: 06 - 50 50 80 41 RNES OFFICIAL VAR

Archievenblad | 1999 | | pagina 11