I \West-Braban L MEDEWERKER EXTER NE ACTIVITEITEN v/m voor 36 uur per week MEDEWERKER PROJECTARCHIEVEN VERHUISKLAAR Gemeente Delft De archiefdienst te Oosterhout functioneert per 1 janu ari 1999 als zelfstandig onderdeel van het Regionaal Archief West-Brabant (hoofdvestiging Zevenbergen). Er zijn momenteel 6 personen werkzaam. De dienst wordt in stand gehouden door de gemeenten Oosterhout, Alphen-Chaam, Baarle-Nassau, Drimmelen, Geertruidenberg en Gilze en Rijen. De archieven van deze plaatsen kunnen op de studiezaal in Oosterhout geraadpleegd worden. De komende jaren zal vooral aandacht worden besteed aan het opnieuw vormgeven van de locatie Oosterhout, het afstemmen van beleid tussen de beide locaties en het ontwikkelen van fusieplannen inclusief een centraal gebouw. Als gevolg van deze ontwikkelingen zijn wij op zoek naar een: Regionaal j locatie Oosterhout Functie-eisen een diploma archivistiek B of een HBO-diploma op het gebied van PR voorlichting ervaring met externe dienstverlening en het opzetten en begeleiden van educatieve activiteiten, publicaties, cursussen en dergelijke kennis van geautomatiseerde informatiebestanden flexibele en klantgerichte instelling; goede contactuele eigenschappen. Taakomschrijving U coördineert en neemt initiatieven op het gebied van het benutten van archieven. Dat betekent in eerste instantie dat u verantwoordelijk bent voor de goede gang van zaken op de studiezaal. U fungeert als vraagbaak voor zowel medewerkers als klanten op het gebied van de regionale geschiedenis en de inhoud van de archieven. U draagt zorg voor de afhandeling van de correspondentie op genealogisch en historisch gebied. Voorstellen op het terrein van verbe tering van dienstverlening, bijvoorbeeld door het aan bieden van geautomatiseerde bestanden, komen van uw hand. Daarnaast stelt u gidsen, folders e.d. samen voor bezoekers en verzorgt u rondleidingen en lezingen. Het coördineren (in samenwerking met collega-diensten) van de opbouw van een volwaardig en professioneel cursussenpakket behoort tot uw taken. Eén en ander wordt afgestemd met het beleid zoals dat in de locatie Zevenbergen wordt opgezet en uitgevoerd. Overige informatie Geboden wordt een salaris dat ligt tussen fl. 3594,- en fl. 5234,- (functieschaal 8, full-time). U valt onder de rechtspositie van de gemeente Oosterhout. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed (spaarloon, kinderopvang etc.). Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw J. Leguijt, telefoon 0162 - 489895. Uw brief met c.v. kunt u binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad richten aan het Regionaal Archief West-Brabant locatie Oosterhout, Postbus 10150, 4900 GB Oosterhout. Vermeld linksboven op de enveloppe 'sollicitatie externe activiteiten'. In verband met de samenstelling van het team worden vrouwen met nadruk verzocht te reageren op deze oproep. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DE SIAD Delft. Stad met een rijk verleden. Stad van Vermeer, Hugo de Groot en Antonie van Leeuwenhoek. Delft. Met een monumentaal en levendig centrum. Bewonderd en bezocht door miljoenen uit de hele wereld. Delft. Oók een stad met een goede toekomst. Vanwege de ligging in het hart van de Randstad. Vanwege de bereikbaarheid, de uitstekende infra structuur, aanwezigheid van bekende bedrijven en hoogwaardige onder wijs- en onderzoeksin stituten. Zoals de Tech nische Universiteit,TNO... Verleden en heden bepalen sterk het karakter van Delft. Als stad met kwaliteit, als stad voor ondernemers, als kennisstad. DE BAAN De dienst. Delft heeft een moderne bestuursvorm waarbinnen de diensten een ruime eigen verantwoordelijk heid hebben, met een ondernemende stijl van werken. Eén van deze diensten is de dienst Welzijn, Onder wijs, Cultuur, die opereert volgens de principes van integraal management. De afdeling. Bin nen de dienst Welzijn, Onderwijs, Cultuur vormt het Gemeentearchief een zelfstandig onderdeel, dat ongeveer 3.500 strekkende meters archief beheert, plus een bibliotheek met ca. 30.000 banden en een omvangrijke collectie beeld- en geluidsmateriaal. Het Gemeentearchief is gevestigd in een monumentaal grachtenpand, waar met een team van achttien zeer gemotiveerde mensen wordt gewerkt aan onder meer behoud, ontsluiting en beschik baarstelling van het geschreven, gedrukte en op andere wijzen vastgelegde culturele erfgoed. De functie is voor een periode van 2 jaar en houdt - samengevat - in: het bewerken en verzorgen van archie ven, alsmede het verrichten van bijbehorende administra tieve taken. Dat betekent onder meer controle op aanwe zigheid van stukken; controle op de juistheid van de toegang; maken van elementaire toegangen; schadecontrole; verificatie van de aanwezigheid van charters, tekeningen en foto's, en het vervangen van verpakking. De vrouw of man. Diploma archivist B is de basis. Ervaring met het toegankelijk maken van verschillende soorten ar chieven is een pré. Goede collegiale en contactuele eigenschappen spreken voor zich. Accuratesse en administratief inzicht zijn noodzakelijk. Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken is meegenomen. Discretie in verband met open baarheidsbeperkingen van sommige archieven is een voorwaarde. En kennis van Word hoort bij deze functie. Honorering, informatie, sollicitatie. Het salaris is mede afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 4.712,— bruto per maand (schaal 7), bij een volle werkweek van 36 uur. Solliciteren doet u schriftelijk, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, bij het Gemeentearchief Delft, mevrouw J. Valenbreder, hoofd sectie Archieven, Oude Delft 169, 2611 HB Delft.Voor nadere informatie kunt u zich ook tot haar wenden, telefoon 015 260 23 41. A 4 AMSTERDAM Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Maak in Delft

Archievenblad | 1999 | | pagina 10