rchievenblad mailprofs' ARCHIVARIS M/V STREEKARCHIYARIAAT KROMME-RIJNGEBIED - UTRECHTSE HEUVELRUG Sinds 1996/1997 nemen de gemeenten Amerongen, Bunnik, Doorn, Driebergen-Rijsenburg, Houten, Leersum, Maarn, Rhenen en Wijk bij Duurstede deel aan het Streekarcbivariaat Kromme-Rijngebied - Utrechtse Heuvelrug. Doel van de samenwerking is zowel het beheer van de statische archieven als het adviseren en ondersteunen van de gemeentelijke documentaire informatieverzorgers bij het beheer van de dynamische en semi-statische archieven. Als gevolg van het vertrek van een van de medewerkers, is de functie van archiefmedewerker vacant. U treedt in dienst van de centrumgemeente Wijk bij Duurstede en maakt deel uit van een klein team, waarin u onder leiding van de streekarchivaris zelfstandig functioneert. Omdat de werkzaamheden grotendeels decentraal bij de participerende gemeenten moeten worden verricht, dient u over goede vervoersmogelijkheden te beschikken. Gezocht wordt een: ARCHIEFMEDEWERKER M/V voor 30 uur per week vacaturenr. 4.202 Functie-omschrijving het inventariseren van de statische archieven van de deelnemende gemeenten het adviseren, begeleiden en daadwerkelijk ondersteunen van de gemeentelijke archiefmedewer kers bij het dynamisch en semi-statisch archiefbeheer het verstrekken van interne en externe informatie Functie-vereisten opleiding SOD-I en -II opleiding middelbaar archiefambtenaar (archivistiek B) bereidheid tot bijscholing op het gebied van de archivistiek en automatisering ruime ervaring met de te verrichten werkzaamheden goede mondelinge en schriftelijke taalvaardigheid het vermogen om zelfstandig en planmatig te werken het vermogen om de gemeentelijke archiefmedewerkers op vakinhoudelijk gebied adequaat te adviseren Salaris en aanstelling De functie is gewaardeerd in salarisschaal 8 (maximum f 4362,- bij de genoemde functieomvang van 30 uur per week). De functie wordt in het voorjaar opnieuw gewaardeerd. Vooruitlopend op de uitslag daarvan kan aan een zeer geschikte kandidaat een toeslag worden toegekend tot het maximum van schaal 9 (f 4926,-). Van de aanstelling is 0,55 fte (21 uur) vast en 0,25 fte (9 uur) tij delijk voor een periode van zes jaar. Sollicitatie Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bij de streekarchivaris mevrouw drs. M.A. van der Eerden-Vonk, tel. 0343-595516. U kunt uw sollicitatiebrief richten aan: Burgemeester en wethouders van Wijk bij Duurstede, t.a.v. de afdeling IPO, Postbus 83, 3960 BB Wijk bij Duurstede. Op de enveloppe en de brief vermeldt u het vacaturenummer. Uw sollicitatie dient uiterlijk woensdag 31 maart 1999 in ons bezit te zijn. Archief medewerker m/v mailprofs, reken maar Voor inlichtingen over tarieven en plaatsing van zowel product als personeelsadvertenties kunt u contact opnemen met Sales Services Postbus 2317 1620 EH Hoorn Tel. 0229 -211 211 Fax 0229 - 270 404 date enucced Nederlands Architectuurinstituut uitzendbureaux Mailprofs Uitzendbureaux is een onderneming van Vedior en PTT Post en is marktleider in het uitzenden en detacheren van speciaal opgeleide en gecertificeerde medewerkers voor de post-, bode-, reproductiekamers, printrooms en het archief. Wij zijn voor archiefopdrachten op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten die willen werken als: Heeft u een afgeronde opleiding op archief- gebied zoals SOD, GO, BDI of de opleiding Rijksarchiefschool en ervaring op gemeente en/of bedrijfsarchieven? Bent u voor korte of langere tijd beschikbaar en heeft u geen bezwaar tegen reistijden? Kunt u niet wachten om in deze richting aan de slag te gaan? Misschien bent u wel de persoon waarnaar wij op zoek zijn! Geïnteresseerd? Neem dan voor meer infor matie óf voor het adres van een vestiging bij u in de buurt contact op met Mailprofs Uitzendbureaux in Eindhoven, Kerkstraat 20, telefoon: (040) 2438045. A in- adventótincp and fudHicittp Het Nederlands Architectuurinstituut (NAi), werkzaam op het gebied van architectuur, stedenbouw, landschaps- en interieurarchitectuur, organiseert tentoonstellingen, congressen, lezingen en discussies. Het NAi beheert archie ven en collecties van Nederlandse architecten en steden bouwkundigen, heeft een omvangrijke bibliotheek met studiezaal en een internationaal studiecentrum. Het NAi is uitgever van Archis en De Architectuurkrant; de Stichting NAi Uitgevers verzorgt tal van publicaties op het vakgebied. Bij de afdeling Collectie van het NAi bestaat een vacature voor 32 uur per week. Het NAi beheert ca. 500 archieven en verzamelingen op het gebied van architectuur en stedenbouw in Nederland. De collectie bestrijkt de periode vanaf 1800 tot nu en beslaat bijna 13 kilometer, de acquisitie ligt tussen de 500 en 1000 meter per jaar. Deze archieven worden ter beschikking gesteld op een studiezaal waar gemiddeld 40 onderzoekers per week gebruik van maken. Voorts worden aan vele musea in binnen- en buitenland bruiklenen verleend. Raadpleging en informatieverschaffing zal in de toekomst ook op zaterdag plaats vinden. De collectie bestaat uit archieven van architecten en instellingen als verenigingen en opleidingen, en daarnaast uit verzamelde objecten als maquettes en voorwerpen. Tekeningen vormen een zeer belangrijke categorie van archivalia, maar daarnaast bevat de collectie zeer uiteen lopende documenten: geschreven stukken, foto's, tentoon stellingspanelen, maquettes en binnen afzienbare tijd ook zg. mlg's. Voor inventarisatie en dienstverlening zoeken wij een archivaris die bij voorkeur over enige ervaring met tekenin gen beschikt. Een beknopte versie van het collectieoverzicht is op de NAi-website (http://www.nai.nl) beschikbaar. Omdat het NAi de informatieverschaffing via het Internet wil uit breiden, strekt kennis van deze vorm van dienstverlening tot aanbeveling. Functie-eisen Diploma archivistiek-B (Archiefschool) of diploma bedrijfs- archivaris van Gemeenschappelijke Opleiding (GO-B) of een hiermee vergelijkbare opleiding. Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal fl. 4966,25 per maand (excl. 8% vakantietoeslag) op full-time basis. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij: mw drs. M.J.H. Willinge of mw drs. M. Kok (010-4401221). Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan het NAi tav. Mw. drs M.J.H. Willinge, Museumpark 25, 3015 CB Rotterdam.

Archievenblad | 1999 | | pagina 25