Gemeente met ambitie zoekt een professional. Amersfoort, stad in ontwikkeling. BmMJJüJ ARCHIVIST M/V mailprofs Gemeentearchivaris (m/v) oort archief advisering Ons jonge en dynamische archiefbureau biedt u de oplossing voor uw archiefprobiemen. Archiefmedewerker m/v mailprofs, reken maar Schiedam is een moderne woon- en werkstad met een rijk verleden. Een stad met circa 75.000 inwoners, midden in het economische hart van Nederland. Het gemeentebestuur van Schiedam kiest voor een energieke aanpak op de diverse beleidsterreinen. De verbetering van het woon-, werk- en leefklimaat staat daarbij centraal. Ruim 800 mede werkers, werkzaam in een organisatie die volop in beweging is, leveren hieraan een belangrijke bijdrage. Voor de sector Cultuur, Educatie Sport zijn wij momenteel op zoek naar een: Uw werkplek. Het Gemeentearchief is sinds ruim een jaar gehuisvest in een modern, goed geoutilleerd gebouw waar in ook de Gemeentelijke Openbare Bibliotheek, Theater en Stadswinkel onderdak hebben. Het Gemeentearchief Schiedam heeft als belangrijkste taak archieven toeganke lijk te maken en beschikbaar te stellen aan geïnteresseer den. Aan het Gemeentearchief is dan ook een studiezaal verbonden, waar iedereen die in de geschiedenis van de stad geïnteresseerd is, onderzoek kan doen. Uw taken. Voor deze functie zoeken wij een enthousias te, inspirerende en resultaatgerichte persoonlijkheid die het (schriftelijke) culturele erfgoed van Schiedam op pro fessionele wijze weet te beheren, het gebruik van het mate riaal weet te stimuleren en onder de aandacht van een breed publiek kan brengen. Daarbij: - heeft u affiniteit met geschiedenis en stimuleert u histo risch onderzoek in de stad; - geeft u leiding aan 7 ambtelijke medewerkers, 7 niet- ambtelijke medewerkers en een aantal vrijwilligers; - heeft u een heldere visie op ontwikkelingen binnen het vakgebied (met name automatisering, digitalisering, cultuurparticipatie) en bent u in staat deze visie om te zetten in beleidsplannen en vervolgens op creatieve en daadkrachtige wijze zorg te dragen voor de realisatie hiervan; - onderhoudt u actief contact met de burgerij en instel lingen in de stad, vertegenwoordigt u het archief naar buiten toe, onderhoudt externe contacten binnen uw vakgebied en participeert u in diverse adviesorganen binnen de gemeente; - speelt u een belangrijke rol bij de verdere profilering van de dienst en levert u een stimulerende bijdrage aan het managementteam van de sector. Functie-eisen: - academisch werk- en denkniveau; - diploma Archivistiek A; - ruime kennis en ervaring op het vakgebied; - aantoonbare managementervaring; - aandacht voor persoonlijk functioneren en coaching van medewerkers. Ons aanbod. Het salaris bedraagt minimaal ƒ5.190,- en maximaal ƒ8.118,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek en is afhankelijk van uw leeftijd en ervaring. Informatie en sollicitatie. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer G. Kruijt, sectordirecteur Cultuur, Educatie Sport, (010) 246 59 96. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen rich ten aan de Gemeente Schiedam, ter attentie van de heer F.G. Crawford, P&O adviseur van de sector Cultuur, Educatie Sport, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Een assessment maakt deel uit van de procedure. Amersfoort is een stad in ontwikkeling en groei. Van 120.000 inwoners nu naar bijna 150.000 over 15 jaar. Sterk in werk en dienstverlening. Durf in cultuur, architectuur en voorzieningen. Beeldbe palend zijn nieuwe wijken en bedrijfsterreinen en de investeringen in een eigentijds stadscentrum. Plus natuurlijk de historische binnenstad. En bovenal de mensen die de stad van nu en morgen maken. De gemeente Amersfoort werkt volgens een regiemodel. Richting geven aan het beleid en niet meer alles zelf doen. Plannen maken en uitwer ken samen met maatschappelijke partners. Dat betekent werken in regie. Mede daardoor is de gemeentelijke organisatie compact: 700 mede werkers, drie sectoren en een concernstaf. De Gemeentelijke Archiefdienst is een intern verzelfstandigde dienst met twaalf medewerkers, functioneel gekoppeld aan de Concernstaf. De dienst verzorgt tevens het arciefbeheer voor de gemeenten Baarn, Woudenberg en Renswoude. De formatie is daartoe uitgebreid. Daarom vraagt de Gemeentelijke Archiefdienst een (voor 36 uur per week) Uw fucntie: Het inventariseren, selecteren en conserve ren van archieven, met name die van de gemeenten Baarn en Woudenberg. Het deelne men aan de dienstverlening op de studiezaal. Uw profiel; - een vooropleiding op vwo-niveau: diploma middelbaar archiefambtenaar; - ruime ervaring met de genoemde werkzaam heden en met het gebruik van de computer; - een flinke dosis werklust en doorzettings vermogen en een klantgerichte instelling. Ons aanbod: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden tot maxi maal f 5.234,- bruto per maand (schaal 8) bij een 36-urige werk week. Inlichtingen: Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer F.J.W. van Kan, gemeente archivaris of diens plaatsvervanger, de heer D.C.W. Steenbeek, telefoon (033) 469 5017. Procedure: Voor deze vacature wordt gelijktijdig in- en extern geworven. Voor interne kandidaten geldt een voorrangsrecht. Brief aan: Gemeente Amersfoort, t.a.v. de heer K. Huygen (personeelsfunctionaris Gemeen telijke Archiefdienst), bureau Personele Zaken, Postbus 4000, 3800 EA Amersfoort, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep. Wilt u in de brief en linksboven op de enveloppe het vacaturenummer 990206 ver melden. AMERSFOORT, HET HART VAN NEDERLAND ZIT OP DE JUISTE PLAATS uitzendbureaux Wij zijn gespecialiseerd in het voeren van interim-manasement op afdelinsen facilitaire zaken; verzorgen van cursussen op maat geven van adviezen over uw archieforganisatie; ontsluiten en toegankelijk maken van dynamische en (semi-)statische archieven; inventariseren van archiefbestanden; selecteren van archieven op bewaren en vernietigen; wegwerken van achterstanden in archieven; digitaliseren van documenten door scanning en indexering; leveren van ondersteuning op de werkplek door vorming van werkdossiers. Wij werken voor zowel overheidsorganisaties als particuliere instellingen. Indien noodzakelijk, kunnen werkzaamheden buiten uw organisatie worden uitgevoerd. Voor nadere informatie schrijf, bel, fax ofe-mail naar: Bruil Archief Advisering VOF Louwschepoort 34, 5211 NE 's-HERTOGENBOSCH mobiel: 06 - 51088068 of 06 - 21216618 tel fax: 073 - 6138716 e-mail: bruilarchief@wxs.nl Mailprofs Uitzendbureaux is een onderneming van Vedior en PTT Post en is marktleider in het uitzenden en detacheren van speciaal opgeleide en gecertificeerde medewerkers voor de post-, bode-, reproductiekamers, printrooms en het archief. Wij zijn voor archiefopdrachten op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten die willen werken als: Heeft u een afgeronde opleiding op archief- gebied zoals SOD, GO, BDI of de opleiding Rijksarchiefschool en ervaring op gemeente en/of bedrijfsarchieven? Bent u voor korte of langere tijd beschikbaar en heeft u geen bezwaar tegen reistijden? Kunt u niet wachten om in deze richting aan de slag te gaan? Misschien bent u wel de persoon waarnaar wij op zoek zijn! Geïnteresseerd? Neem dan voor meer infor matie óf voor het adres van een vestiging bij u in de buurt contact op met Mailprofs Uitzendbureaux in Eindhoven, Kerkstraat 20, telefoon: (040) 2438045.

Archievenblad | 1999 | | pagina 27